Inžinerinės įrangos ekspozicijos atidarymas priminė meninį performansą

Inžinerinės įrangos ekspozicijos atidarymas priminė meninį performansą

Pasaulyje vandens inžinierinių sistemų inovacijomis ir atradimais garsėjanti vokiečių kompanija „TECE“ Vilniuje atidarė ekspozicinį centrą, skirtą visam Baltijos regionui.

Atidarymo iškilmės prasidėjo meniniu performansu – svečių ir šeimininkų akyse ledo stulpas su jame įšaldytomis detalėmis pamažu tirpo po šilta dušo srove. Vanduo nepastebimai subėgo į dušo lataką. Šiam reginiui buvo pritaikyti moderniausi bendrovės inžineriniai sprendimai.

TECE ekspozicinio centro atidarymas

Iš Vokietijos į atidarymo iškilmes atvyko koncerno tarptautinio verslo departamento direktorius Frankas Ulbrichas. Tai, kad Vilnius pasirinktas pirmojo gamyklos produkcijos ekspozicinio centro Baltijos šalyse atidarymui, rodo investuotojų pasitikėjimą Lietuvos rinka. „TECE“ produktai užima ženklią vietą Lietuvos statybų versle, juos vertina konstruktoriai, architektai ir interjero dizaineriai. Atidarymo dienomis centre svečiavosi visų pagrindinių Lietuvos vonios įranga prekiaujančių įmonių atstovai, žinomi interjero dizaineriai. Pasak prekybininkų, dėl savo kokybės ir išskirtinio dizaino vokiečių santechnikos prekės yra vienos perkamiausių. Santechnikos meistrai jas vertina už tai, kad visus prietaisus paprasta montuoti, nes jie sukurti apgalvojus net menkiausias detales,- tiek įrengimo, tiek ir vartojimo.

„Ekspozicinis centras bus pirma ir vienintelė vieta regione, kurioje pristatomas visas „TECE“ gaminių asortimentas. Jis skirtas visoms vartotojų grupėms iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kitų kaimyninių valstybių. Mūsų informacinio biuro durys kiekvieną darbo dieną bus atviros visiems,” – pasakojo bendrovės komercijos direktorius Regimantas Mikučionis.

TECE ekspozicinio centro atidarymas

Darbui su sudėtinga šiuolaikine inžinerine įranga reikalingos specialios žinios, todėl centre veiks „TECE“ akademija, bus rengiami seminarai, mokymai. Meistrai galės praktiškai pabandyti surinkti sudėtingas šiuolaikines inžinerines sistemas, architektai – susipažinti su preciziškai tikslaus skaitmeninio projektavimo programomis, išgirsti atsakymus į klausimus. „Kiekvienas galės bet kada užeiti pasikonsultuoti, gauti jam reikalingą informaciją apie įrenginius. Iš patirties žinome, kad klausimų kyla ir specialistams, ir žmonėms, namuose jau turintiems mūsų produktus. Gyvas, šiltas bendravimas yra išskirtinis kompanijos privalumas, juo paremta visa įmonės filosofija, kuri nuo šiol atsispindi ir mūsų naujajame šūkyje – „close to you“. Būti „arčiau“ suprantame kaip nuoširdų domėjimąsi, ko reikia šiuolaikiniam žmogui, kad vanduo į jo namus atbėgtų ir išbėgtų suteikdamas komfortą ir nesukeldamas rūpesčių“, – sakė R. Mikučionis. 90 proc. „TECE“ produkcijos yra nematoma, jį įrengiama statinių konstrukcijose, ir tik 10 proc. – matoma. Daugiausiai tai yra vandens nuleidimo plokštelės ir dušo latakai.

Šis gamintojas yra net kelių vandens inžinerinių sprendimų atradėjas. „TECE“ pirmoji pradėjo gaminti vandens nuleidimo mygtukus stikliniu paviršiumi, atrado sprendimą, kaip juos montuoti neiškilusius, sulig sienos paviršiumi. Visa produkcija visame pasaulyje yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. Jei dėl įrangos kaltės atsitiktų nelaimė, draudimas vartotojams kompensuotų žalą iki 10 mln. eurų.

„TECE“ – tai prieš 30 m įkurta ir iki šiol šeimos valdoma įmonė, turinti 26 atstovybes ir dukterines įmones daugelyje šalių. Jos metinė apyvarta siekia 220 mln. eurų. Visa eilė unikalių kompanijos produktų ir sprendimų yra įvertinti prestižiniais dizaino ir inovacijų apdovanojimais, tokiais kaip „Red Dot“, „IF“ ir kitais. Lietuvos rinkoje šio prekės ženklo produktais prekiaujama nuo 1996 m.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Rodyti daugiau
Daugiau leidinio naujienų