Leono Garbačausko fotografija

Švaros ir estetikos duetas namuose

Švaros ir estetikos duetas namuose

Interjeras, įkvėptas porceliano dirbinių, – taip trumpai galima apibūdinti interjero studijos „NOI“ vienos iš įkūrėjų Aistės Mickevičienės sukurto būsto interjerą. Butas nuomai užsakovės pageidavimu dvelkia švara ir estetika.

„Iškart galiu pasakyti, kad buto stilistikai įtaką padarė klientės veikla“, – ilgai nedvejojusi sako A. Mickevičienė. Dizainerė pasakoja, kad pamačius užsakovės sukurtus gaminius iš porceliano galvoje gimė vizija, koks interjeras tiktų nedideliam, 43 kv. m, butui.

Užsakovė pageidavo, kad interjeras būtų estetiškas ir neapkrautas, nes norėjo, jog čia įsikeltų nuomininkas, kuriam svarbios tokios pat vertybės.

Prabangus minimalizmas

Minimalizmu dvelkiančiame interjere dominuoja balta ir pilka spalvos, kurios papildomos aukso spalvos akcentais. Nors dizainerė išduoda, kad iš pradžių užsakovai neplanavo įtraukti aukso elementų, išgirdę šią idėją iškart sutiko.

Prabangos įspūdį kuria ne tik auksinės detalės, bet ir pasirinktos medžiagos – interjere dominuoja marmuras. Pasak interjero dizainerės A. Mickevičienės, į akis krenta ir grioveliais frezuota plokštė, kuri panaudota virtuvės bei vonios kambario spintelių fasadams.

Leono Garbačausko fotografija

Kurdama miegamojo interjerą dizainerė pasirinko netradicinį sprendimą – čia įrengta spinta su permatomomis durimis. „Kadangi butas labai mažiukas, stiklinės spintos durys neužgožia erdvės. Užsakovė nesibaimino šios idėjos, nes, jos nuomone, tik tvarkingas žmogus gali nuomotis butą su tokia spinta ir jis bus priverstas palaikyti tvarką“, – su šypsena kalba A. Mickevičienė.

Dizainerė išduoda, kad jai didžiausiu iššūkiu tapo televizoriaus baldas, kurį galima atsukti tiek į svetainę, tiek į miegamąjį. Kuriant šį baldą reikėjo pasirūpinti jo stabilumu (tvirtinant į lubas bei grindis) ir rasti būdą subtiliai paslėpti elektros laidus.

Leono Garbačausko fotografija

A. Mickevičienė pasakoja, kad projekto sėkmę liudija ir pateisinti užsakovo lūkesčiai – sukurtas interjeras juos tenkino, neprireikė korekcijų. Ji taip pat priduria, kad interjeras daro įtaką ir būste gyvenančiam žmogui. Savininkė norėjo, kad čia būtų estetiką mėgstančio, tvarkingo žmogaus namai. Panašu, kad tokį pavyko rasti gana lengvai, nes, nepaisant to, kad rinkos prognozės nieko gero nežadėjo, buto gyventojas atsirado vos per kelias savaites.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų