Sostinės parkas – individualių namų kvartalas Vilniuje

Sostinės parkas – individualių namų kvartalas Vilniuje

Išskirtinėje vietoje – šalia Panerių kraštovaizdžio draustinio ir valstybinio miško – suprojektuotame kvartale SOSTINĖS PARKAS statomi vienbučiai ir dvibučiai namai. Šią vietą lengvai pasieksite naujai asfaltuotu keliu, kuris pratęstas ir gyvenvietėje – nuo miesto centro tik 8,5 km. Vos 5 min. atstumu nauji traukos centrai – prekybos ir verslo centrai „IKEA“, „Nordika“, „Senukai“, „Lidl“ ir kiti.

PROJEKTO VALDYTOJAS

Projekto statytojas – UAB SOSTINĖS PARKAS

Darbų pabaiga – 2017 m. IV ketvirtis (visų trijų etapų)
Architektų studija – „kap architects”

APIE PROJEKTĄ

SOSTINĖS PARKO namų projektas, kurį sudaro 11 dvibučių ir 2 vienbučiai, vykdomas tik 8,5 km nuo miesto centro. Dalis parduodamų dvibučių namų ribojasi su mišku, kuriame įrengtas sporto takas su treniruokliais, yra prieiga prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų, netoliese akis džiugina atsiverianti miesto panorama. Mažiesiems kvartalo gyventojams jau įrengtos vaikų žaidimo aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška.

Projektas vykdomas keliais etapais. Pirmuoju etapu jau statomi dvibučiai: PUŠIS 1, PUŠIS 2, ĄŽUOLAS 1, ĄŽUOLAS 2, BERŽAS 1, BERŽAS 2.

PRANAŠUMAI

PATOGI VIETA

Miško apsuptoje 10 ha teritorijoje suformuota 200 namų valdos sklypų nuo 6 iki 13 a. Čia lengvai išsirinksite sau tinkamiausią! Projektas įsikūręs tarp Panerių kraštovaizdžio draustinio ir valstybinio miško, dalis parduodamų sklypų ribojasi su mišku, turi prieigą prie pasivaikščiojimo takų ir slidinėjimo trasų, netoliese akis džiugina atsiverianti miesto panorama.

PATRAUKLI KAINA

Sklypų kainos kvartale – nuo 21 000 €, todėl namas su sklypu kainuoja tiek, kiek galėtų kainuoti vien sklypas.

GERA INVESTICIJA

Vos 5 min. atstumu statomi nauji prekybos ir verslo centrai „IKEA“, „Nordika“, „Senukai“, „Lidl“ ir kt. ne tik sukuria geresnes gyvenimo sąlygas pietinio regiono gyventojams, bet ir didina teritorijos, sklypų vertę. SOSTINĖS PARKAS – protinga investicija į nekilnojamąjį turtą.

MODERNI GYVENVIETĖ

Mažiesiems kvartalo gyventojams įrengtos vaikų žaidimo aikštelės ir pramogos, visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaimynyste, gyventi su jaunais, ambicingais ir panašiai mąstančiais žmonėmis. Tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl čia viskas bus nauja, modernu ir šiuolaikiška. Pamirškite kaimynų keliamą triukšmą, automobilių statymo sunkumus, administracinius mokesčius ir kitas problemas, kylančias gyvenant daugiabučiuose arba sublokuotose namuose.

SUTVARKYTA APLINKA:

• statomas vienos koncepcijos namų kvartalas;
• kiekvienas namas turi atskirą įėjimą, automobilio statymo vietą po stogeliu;
• kiekvienam namui priklauso lauko terasa (orientuota į pietus arba į vakarus) ir stoginė;
• visa gyvenvietė aptverta segmentine tvora, išklotos trinkelės.

VIETA MIESTE

Šumsko g., Vilnius

NAMŲ TIPAI IR PLOTAI

Vienbučiai namai – 118 m2; sublokuoti dvibučiai namai – 105 m2. Sklypai, kuriuose statomi dvibučiai ir vienbučiai, – nuo 7,36 iki 15,42 a.

1 aukšto planas

2 aukšto planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Pamatų tipas – gręžtiniai poliniai, monolitinės pamatinės sijos („rostverkas“). Apšiltintas 150 mm polistirenu, vidinė dalis – 50 mm, apatinė – 50 mm.

IŠORĖS IR LAIKANČIOSIOS SIENOS

250 mm storio mūras iš „Wienerberger Porotherm“ keraminių blokų.

PERDANGOS

Surenkamos gelžbetoninės plokštės.

FASADAS

Ventiliuojamas, apdaila – termomedienos dailylentės.

STOGAS

Šlaitinis stogas, šiltinamas 250 mm storio mineralinės vatos plokštėmis. Stogo danga – profiliuoti skardos lakštai. Įrengiami vandens surinkimo latakai ir lietvamzdžiai.

LANGAI IR DURYS

6 kamerų plastikinių profilių langų rėmai, užpildyti 2 kamerų 3 stiklų stiklo paketais.

GRINDYS

Pirmame aukšte įrengiamos 60 mm betono pasluoksnio grindys su 150 mm polistireno EPS80 apšiltinimu iš apačios. Antrame aukšte įrengiamos 50 mm betono pasluoksnio grindys su 30 mm EPS80.

VANDENTIEKIS / BUITINĖS NUOTEKOS

1 ir 2 aukštuose vamzdynai atvesti iki santechnikos prietaisų tvirtinimo vietos.

VĖDINIMAS

Natūralus.

ŠILDYMAS

Dujinis arba aeroterminis, su išvedžiotu vamzdynu grindiniam šildymui.

ELEKTRA

Sumontuotas paskirstymo skydelis ir patalpose išvedžioti laidai.

GERBŪVIS

Įrengiama medinė terasa, segmentinė tvora, stoginė su dviem lengvųjų automobilių statymo vietomis. Automobilių statymo vietos ir takai iki namo išklojami betono trinkelėmis

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 1060 € už 1 m2

NAMŲ KAINA

Nuo 111 000 €

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Dominykas Tomaševičius
Tel.: +370 670 18617

Greta Kniežaitė-Novikovienė
Tel.: +370 646 03482
El. p.: gyvenk@sostinesparkas.lt

WWW.SOSTINESPARKAS.LT

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų