Šlaitinių stogų sistema „Cembrit EuroFala“, detali montavimo instrukcija

Šlaitinių stogų sistema „Cembrit EuroFala“, detali montavimo instrukcija

„Cembrit“ yra viena iš statybinių medžiagų gamintojų lyderių Europoje. Pagrindiniai grupės produktai – stogų dangos, statybinės ir fasadinės plokštės, gaminamos naudojant fibrocementinių gaminių technologijas.

Norėdami padėti savo klientams kuo geriau išnaudoti šių produktų pri­valumus, sukūrėme ir specialiai pritaikytų užbaigimo aksesuarų rinkinį. Tai leidžia įgyvendinti patvarius, finansiškai optimalius ir vizualiai patrauklius sprendimus, susijusius su stogo ir sienų dangomis – ir indivi­dualiems, ir komerciniams poreikiams.

„Cembrit“ produktai gaminami šiuolaikinėse gamybos įmonėse. Parduodami per platintojų tinklą.

cember

Taikant naujausias technologijas, pilnai akredituota stogo dangos sistema suteikia galimybę planuoti gyvenamųjų, žemės ūkio ar pramoninių pastatų stogų dengimą nedegia, patvaria danga, kuri buvo mūsų kurta ir tobulinta dešimtmečius. Cembrit banguotieji lakštai gaminami pagal aukščiausius Europos kokybės standartus naudojant Portland cemento, mišrų sintetinį ir celiuliozės pluoštų mišinį ir armuojant jį PVC plaušu. Galimi du skirtingo profilio ir skirtingo bangų skaičiaus lakštai: žemesnio profilio 9 bangų lakštai „Cembrit EuroFala W130-9 (B59)“ ir aukštesnio profilio 6,5 bangų „Cembrit EuroFala W177-6,5 (B65)“. Taip pat lakštai gali būti dviejų tipų – standartiniai ir CO/HO. CO/HO lakštai yra su nupjautais kampais ir išgręžtomis kiaurymėmis tvirtinimui. “Cembrit” banguotieji lakštai yra komplektuojami su įvairiausiais fibrocementiniais užbaigimo elementais ir detalėmis.

Pasirinkti stogo spalvas ir pamatyti pavyzdžius galite čia: Cembrit EuroFala W130-9 (B59) ir Cembrit EuroFala W177-6,5 (B65)

Cembrit

EuroFala sistema gali būti naudojama įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai. Sistema patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų.

Visiems fibrocementiniams produktams,  kuriuos gamina „Cembrit“, suteikiama 15-os metų gamintojo garantija. Dažytiems fibrocementinių produktų paviršiams suteikiama 5 metų garantija.

Detalią stogų dangos EuroFala montavimo instrukciją galite parsisiųsti čia:   PDF

 

Cemrit logotipas

www.cembrit.lt

Galerija

Komentarai

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų