Sklypai Kalnėnuose

Sklypai Kalnėnuose

SKLYPAI KALNĖNUOSE – namų valdos sklypai su komunikacijomis sėkmingai besiplečiančioje Kalnėnų gyvenvietėje – projektuojamas 22 ha dydžio kvartalas. 2 ha dydžio sklypas kvartale skirtas būsimųjų gyventojų socialinei infrastruktūrai.

PROJEKTO VYKDYTOJAS

UAB „RE World“ – nekilnojamojo turto vystytojas, daugiausiai besispecializuojantis gyvenamojo nekilnojamojo turto plėtroje. Pagrindinis kompanijos tikslas – kokybiškas projektų įgyvendinimas, tenkinant investuotojo ir galutinio turto naudotojo poreikius. „REWO“ – tai ženklas, jungiantis statybų vykdymo ir techninės priežiūros UAB „Jungtiniai projektai“ bei pardavimų ir rinkodaros valdymo UAB „Novalex“ veiklą.

Gyvenvietės infrastruktūros darbų įrengimo pabaiga – 2018 m. II ketvirtis.

APIE PROJEKTĄ

„Sklypai Kalnėnuose“ – tai namų valdos sklypų projektas, skirtas šiuolaikiškiems žmonėms, svajojantiems apie namus gamtos apsuptyje, tačiau nenorintiems gyventi toli nuo miesto centro. Projektas vykdomas etapais, suformuoti taisyklingos formos namų valdos sklypai.
Beveik visi sklypai projekte yra skirti vienbučių ir dvibučių namų statybai, kotedžams statyti skirta tik tam tikra teritorija, todėl kvartale neišdygs saulės šviesą užstojančių daugiabučių. Naujas mažaaukštės statybos kvartalas, greitas ir patogus susisiekimas su miestu, draugiška kaimynystė – viskas subalansuota ambicingo ir nuolatos skubančio žmogaus poreikiams.

Sklypai Kalnėnuose

PRANAŠUMAI

INFRASTRUKTŪRA

Teritorijoje, kurioje įsikurs projektas, bus atvestos visos patogiam gyvenimui reikalingos komunikacijos – dujos, vandentiekis, nuotekos bei elektra. Siekiant išsaugoti Kalnėnų rajono kraštovaizdį bei rūpinantis būsimų gyventojų šeimų saugumu – netoliese esanti antžeminė elektros laidų linija bus išmontuota ir iš naujo nutiesta po žeme.
Visos komunikacijos užtikrins galimybę suprojektuoti ergonomišką ir energetiškai efektyvų būstą, kurio šlaikymo kaštai netaps finansine našta. Projekto teritorijoje taip pat bus išasfaltuotos gatvės bei šaligatviai, gyventojų saugumui įrengtas gatvių apšvietimas.

GRYNAS ORAS IR ŽALIA APLINKA

Nauji gyventojai įsikurs ramioje, žalumos apsuptoje aplinkoje, kurioje galima mėgautis gamtos grožiu, tyru oru ir ramybe. Tai patvirtina du pagrindiniai dalykai: šalia kvartalo nėra jokių didelių gamyklų ar pramonės įmonių ir pats rajonas geografiškai išsidėstęs gerokai aukščiau nei didžioji dalis Vilniaus mikrorajonų.
Be to, remiantis Vilniaus miesto triukšmo žemėlapiu, Kalnėnų rajono gyventojai negirdi lėktuvų keliamo triukšmo. Kalnėnuose triukšmo lygis yra vos 35–40 dBA, o Antakalnyje ar Žirmūnuose jis siekia 50–55 dBA.
Šaltinis: http://aplinka.vilnius.lt/triuksmas/.

VIETA MIESTE

Ašmenėlės g., Kalnėnai, Vilnius

GYVENVIETĖJE ĮRENGIAMOS KOMUNIKACIJOS

SKLYPAI IR PLOTAI

Projekte suformuoti taisyklingos formos nuo 6,60 iki 11,4 a dydžio namų valdos sklypai.

SKLYPŲ KAINOS

Nuo 5 000 € už 1 a
Sklypai – nuo 47 000 €

KONTAKTAI

Projekto pardavimų vadovė
Kotryna Kunigėlė
Tel.: 8 620 41959
El. p.: kotryna@sklypaikalnenuose.lt

WWW.SKLYPAIKALNENUOSE.LT

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų