Įmonės archyvo nuotr.

Šilumos tiltus eliminuoja EJOT smeigės „S1 ejotherm“

Šilumos tiltus eliminuoja EJOT smeigės „S1 ejotherm“

Pasiekti kuo didesnį energinį efektyvumą ir kaip įmanoma sumažinti vadinamųjų šilumos nuostolių reikšmę – tokius klausimus šiandien dažniausiai sprendžia energiškai efektyvių namų projektuotojai.

Viena iš efektyviausių fasadų šiltinimo sistemų – plonasluoksniai tinkuojami fasadai. Sertifikuojant ir montuojant šias sistemas naudojamos smeigės, kurios gali turėti šilumos tiltelius. Naujas EJOT sprendimas ir yra smeigė „S1 Ejotherm“, kuri neturi šilumos tiltelio.

Specialistų tvirtinimu, pastato kokybę ir jo energinį efektyvumą lemia ne kuris nors vienas komponentas, pavyzdžiui, didesnis termoizoliacinis sluoksnis, tačiau visas sprendimų komplektas. Būtent sprendimų visuma leidžia pasiekti didesnę atitvarų šiluminę varžą, sumažinti šilumos tiltelių reikšmes.

Akivaizdu, kad šilumos tiltelių galima aptikti visuose pastatuose. Šilumos tilteliai – tai padidintų šilumos srautų vietos atitvarų konstrukcijose. Jie dažniausiai susidaro šiose pastato vietose: sienos ir pamato, sienos ir stogo sankirtose, langų, fasadų išoriniuose ir vidiniuose kampuose, perdangose, besiribojančiose su išorinėmis sienomis.

Įmonės archyvo nuotr.

Nemažais šilumos tilteliais gali būti ir smeigės, naudojamos termoizoliacinei medžiagai tvirtinti prie pastato sienos. Kadangi jų šiluminiai duomenys prastesni nei apšiltinimo medžiagos, šiuose taškuose šilumos izoliacija yra blogesnė. Todėl nuo šio klausimo sprendimo priklausys, ar neteks vėliau graužtis dėl išaugusių sąskaitų ir padidėjusios drėgmės.

Esant poreikiui didinti termoizoliacinį sluoksnį, iškyla ir inovatyvesnių šiltinimo medžiagų tvirtinimo elementų poreikis.

Bendrovės EJOT® naujovė – smeigė „S1 Ejotherm“. Pagrindinė jos ypatybė – padeda visiškai išvengti šilumos nuostolių.

Fasadų šiltinimo smeigės „S1 Ejotherm“ gali būti naudojamos visų rūšių termoizoliacinėms medžiagoms tvirtinti prie bet kokių pagrindų.

Naujosios smeigės yra patvarios ir atsparios lūžiams, universali skečiamoji dalis užtikrina patikimą tvirtinimą. Tvirtinamos net ir prie abejotinos kokybės pagrindų šios smeigės suteikia pakankamą saugumo rezervą. Tvirtinant smeigių lėkštelės geriau priglunda prie termoizoliacinės medžiagos. „S1 Ejotherm“ gali būti montuojamos su papildoma lėkštele.

Bene svarbiausias dalykas kalbant apie energinį efektyvumą – smeigių „S1 Ejotherm“ montavimo elementai yra plastikiniai ir visiškai eliminuoja šilumos tiltelio efektą (0,000 W/K).

Naująjį EJOT sprendimą pasirinks ir siekiantieji spartesnio montavimo, tą padeda padaryti įstatyta vinis. Trumpiausias įgilinimo gylis, atlaikoma didžiausia apkrova, užtikrinamas didžiausias saugumas panaudojant mažiausią smeigių skaičių – visus šiuos pranašumus suteiks naujosios smeigės „S1 Ejotherm“.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų