Gamintojo nuotr.

Sienų dekoras: leiskite joms kalbėti

Sienų dekoras: leiskite joms kalbėti

Sakome NE nuobodžioms sienoms! Laikas pasisemti naujausių namų dekoravimo idėjų ir juos puošti atgimusiais ir moderniais pintais ornamentais, ryškiais ir nuotaikingais veidrodžiais, minimalistiniais plakatais, tapytomis drobėmis ir net… kilimais. Interjero dizainerė Evelina Aleliūnienė dalinasi patarimais, kaip papuošti sienas ir derinti įvairius jų dekoro elementus.

Macrame technika nupinti sienų dekoro darbai ir „Juju hats“ puošmenos iš plunksnų – karščiausia pastarųjų metų tendencija. Jos nuostabiai atrodo boho stiliaus namuose, o priderinus kitas detales galima kabinti ir beveik visų kitų stilių interjeruose. Kadangi ši sienų dekoro detalė būdingesnė Afrikos kraštams, interjere turėtų atsirasti daugiau rankų darbo gaminių ar tekstilės, o klasikinio ar modernaus stiliaus namuose jos kabinti nerekomenduojama. Tokių darbų galima pasidaryti ir patiems – internete yra nemažai pamokėlių. Populiariausia jų kabinimo vieta – virš miegamojo lovos.

Gamintojo nuotr.

Sienos dekoro darbas LARGE MACRAME
Gamintojas URBAN OUTFITTERS
145 Eur
www.urbanoutfitters.com

Dekoratyvūs veidrodžiai – puiki puošmena ten, kur tuščia siena „prašo“ paveikslo, bet jie gali ir vizualiai padidinti patalpą. Gražiausiai atrodo asimetriška kompozicija. Jei norisi interjerą padaryti išskirtinį, veidrodžiai gali būti spalvoti ar tonuoti.

Gamintojo nuotr.

Veidrodis FISH
Gamintojas PACINI CAPPELLINI
Kaina derinama individualiai
Salonas CASA BELLA

Plakatai ir paveikslai – populiariausios sienų dekoracijos, kurių kabinimo būdai, kompozicijos ir deriniai neišsemiami. Jei žmogus mėgsta dažnai atnaujinti interjerą, jis privalo turėti kelis plakatus, kuriuos keis pagal sezoną arba šventėms. Kad nereikėtų gręžti sienų, galima naudoti specialias juosteles paveikslams kabinti – galeriją bus paprasta atnaujinti negadinant sienų.

Gamintojo nuotr.

Plakatas 83 ORANGES
Gamintojas URBAN OUTFITTERS
Nuo 40 Eur
www.urbanoutfitters.com

Porcelianinės gėlės – puiki sienų dekoro detalė miegamajam, kuriam neabejotinai suteiks romantiškumo. Pasirinkus tokį dekoravimo būdą, reikia pasistengti, kad kambaryje nebūtų kitokių ornamentų. Vienas variantas – naudoti tik gėlių motyvus, kurių gali atsirasti ant lovatiesės ar pagalvėlių. Siena, ant kurios bus klijuojamos porcelianinės gėlės, turėtų būti vienspalvė.

Gamintojo nuotr.

Sienos dekoro darbas MAGNOLIA
Gamintojas BO CONCEPT
42 Eur
Salonas BO CONCEPT

Dekoratyvios girliandos papuoš pabodusį veidrodį ar lentyną. Jos itin lengvos ir nesunkiai nuimamos, tad patiks žmonėms, ieškantiems greito būdo atnaujinti interjerą. Sienas puošti galima ir elektros lempučių girliandomis – jos ne tik užpildys tuščią erdvę, bet ir skleis jaukią šviesą vakarais.

Gamintojo nuotr.

Girlianda MONSTERA LEAF
Gamintojas URBAN OUTFITTERS
20 Eur
www.urbanoutfitters.com

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų