(„Loewe“ nuotr.)

Šiemet geriausi

Šiemet geriausi

Kasmet dizaino konkursuose pagal gausybę kriterijų gausybėje kategorijų išrenkama gausybė nugalėtojų. Ką įdomaus namams šiemet atrinko Vokietijoje rengiamų „iF Design Award“ vertintojai?

Oslo
Elegantiškas ir kuklus „Oslo“ bluetooth garsiakalbis pritaps bet kuriame interjere. Garso reguliavimo mygtukų vietos pažymėtos siuvinėjimu, o masyvus aliuminio rėmas pabrėžia daikto vertę ir kokybę.
Diz. „design-people“, Danija
Gam. „Vifa Denmark“, Danija

Yobocho
70 metų peilių gamybos patirtį turinti bendrovė pristato „Yobocho“, pagamintus iš sluoksniuoto plieno. Nuostabus geležčių paviršius – specialaus kalimo ir grūdinimo rezultatas. Medinės kriaunos ir laikikliai nuo drėgmės apsaugoti aplinkai nekenkiančiais impregnantais.
Diz. „hers design“, Japonija
Gam. „iiza“, „Echizen Brand Products Consortium“, Japonija

Cuvée XR
„Knipser“ vyninės produkcija garsėja kokybe ir ilga branda. Tačiau būna ir itin gerų metų, tokių kaip 2012-ieji. Jiems pažymėti sukurta išskirtinė ribotos laidos „Cuvee XR“ pakuotė. Specialus varinis butelio apvalkalas „bręsta“ kartu su vynu – kuo ilgiau saugomas vynas, tuo labiau matoma tauri vario oksidacija.
Diz. „Kolle Rebbe“, Vokietija
Gam. Knipserių vyno ūkis, Vokietija

Daisy
Vos 6 mm storio kėdės sėdynė ir atkaltė yra suformuota trimis kryptimis iš „Reholz / Danzer“ faneros. Sėdimoji dalis gali būti paminkštinta natūralia oda.
Diz. „Hans Sandgren Jakobsen Design“, Danija
Gam. „XUE“, Kinija – Danija

Kumiko
„Kumiko“ yra tradicinė japonų technika, leidžianti sujungti medines detales be klijų. Žinoma 18 tokio jungimo būdų, puikiai tinkamų gaminti pertvaroms ir baldų detalėms.
Diz. „Tanihata“, Tojama, Japonija

The Prep
Riedanti prieskonių grūstuvė keičia tradicinį įrankio archetipą. Grūdama ne daužant ir barstant aplink, bet ridenant ir traiškant.
Gam. „JIA“, Taivanas

Bild 7
Apie televizorius greitai nebebus ką pasakyti – jų formos tiesiog tirpsta. „Loewe“ pristato „Bild 7“, vieną pirmųjų „OLED“ technologijos televizorių, kurio korpusas plonesnis nei dažno išmaniojo telefono. Galbūt todėl tokia išdailinta jo antroji pusė?
Diz. „Loewe Designteam“, Vokietija
Gam. „Loewe“, Vokietija

Nordic
Nauja „Eva Solo“ serija „Nordic“ pagaminta iš aliuminio, tačiau savo juoda matine spalva imituoja ketų. Rustiškos ąžuolo rankenos dar labiau sustiprina ilgaamžio ir patikimo daikto įspūdį.
Diz. „tools design“, Danija
Gam. „Eva Solo“, Danija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų