UAB „Elonika“ nuotr.

Šiluma ir komfortas

Šiluma ir komfortas

Vonios kambaryje praleidžiame nemažai laiko, tad labai svarbu jį įsirengti patogų, dėmesį skiriant kiekvienai detalei. Viena pagrindinių – rankšluosčių džiovintuvas.

Rankšluosčių džiovintuvai

UAB „Elonika“ nuotr.

Bendrovė „Elonika“ jau daugiau kaip 20 metų specializuojasi rankšluosčių džiovintuvų gamyboje ir teikia galvaninio padengimo paslaugas atsižvelgdama į kiekvieno kliento poreikius. Ji gali pasiūlyti įvairaus dizaino elektrinių ir vandeninių rankšluosčių džiovintuvų iš paprasto ar nerūdijančiojo plieno, žalvario ir vario bei jų priedų. Turėdama galvaninį cechą, bendrovė išlaiko aukštą gaminių kokybę, tiksliai parinkdama tai, ko pageidauja klientas.

Kilpiniai ir kopėtėlių tipo rankšluosčių džiovintuvai, skirti vonios kambariui ar virtuvei, gaminami standartinių matmenų, o, esant poreikiui, – ir pagal individualius užsakymus. Džiovintuvai tinka bet kokioms vandens tiekimo sistemoms, gali būti tiesiogiai jungiami prie vamzdyno, kabinami ant sienos, kampe, tvirtinami prie grindų arba gali atlikti atitvaro sienelės funkciją. Atitinkamai parenkami priedai: kaitintuvai su termoreguliatoriumi, itališki ventiliai, prijungimo mazgai, trišakės jungtys, kabliukai ir pan. Gamyboje naudojamasi naujomis technologijomis, gaminiuose nėra draudžiamų ar ribojamų medžiagų.

Rankšluosčių džiovintuvai

UAB „Elonika“ nuotr.

Išraiškinga elegantiška forma pasižymi „Elonikos“ prieš trejus metus į rinką pateikta retro stiliaus rankšluosčių džiovintuvų linija. Šie džiovintuvai gaminami iš žalvario, turi suapvalintas vamzdžių jungtis. Jie gali būti įvairių atspalvių, matiniai, sendinti arba poliruoti, su lentynėle ir be jos. Tokio tipo džiovintuvai, derantys netradiciniuose interjeruose, projektuojami tiek pagal dizainerio ar architekto duomenis, tiek pasirenkami iš bendrovės siūlomų modelių.

Norintieji originalumo gali rinktis džiovintuvus su įvairiais ornamentais, akmens imitacijomis. Prabangos mėgėjams UAB „Elonika“ gali pasiūlyti ir paauksuotų džiovintuvų.

Visiems gaminiams suteikiama dvejų metų garantija, kokybę garantuoja standartų LST EN ISO 2081, LST EN ISO 1461, LST EN 12540 atitikties sertifikatai.

Kokybė, patikimumas, sąžiningumas ir pagarba klientui – principai, kuriais savo veiklą grindžia bendrovė. Daugybė žmonių džiaugiasi šių rankšluosčių džiovintuvų teikiama šiluma ir komfortu. „Elonikos“ prekės ženklas tapo pripažintu kokybės ir tvirtumo simboliu Lietuvoje bei kitose Europos valstybėse.

Rankšluosčių džiovintuvai

UAB „Elonika“ nuotr.

dekoratyvinės ir funkcinės dangos

  • Kokybiškas galvaninis ir cheminis metalų bei plastikų padengimas:
  •  variavimas;
  • nikeliavimas;
  • chromavimas;
  • cinkavimas;
  • alavavimas;
  • patinavimas;
  • plastikų metalizavimas;
  • nerūdijančiojo plieno poliravimas.

Didžiausia detalė, kurią galima padengti galvanine danga, yra 1,2 m aukščio ir 60 cm pločio.

 

Dėl paslaugos kreiptis: Irena Bačiulienė,
tel. (8 5) 272 9652; mob. 8 698 48 867;
el. paštas irenabaciuliene@gmail.com. www.galvanika.lt

 

Komentarai

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų