2017-07-14, Ramūnas Karbauskis ir Romualda Stankutė išeina iš „PR service“ patalpų

R.Karbauskis kuria vis naujus savo apsilankymo viešųjų ryšių agentūroje paaiškinimus

R.Karbauskis kuria vis naujus savo apsilankymo viešųjų ryšių agentūroje paaiškinimus

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis tvirtina esąs žiniasklaidos manipuliacijų auka – iš pradžių neteisingai įvardytas kaip Gretos Kildišienės knygos rėmėjas, o dabar – ir kaip jos populiarinimui skirto susitikimo dalyvis.

Gi išties viešųjų ryšių kompanijoje kalbėjęsis apie planuojamą pasirašyti sutartį tarp jo vadovaujamos partijos ir „PR Service / Edelman Affiliate“.

„Mes su ta kompanija dirbame ir kaip partija, ir aš labai rimtai šnekėjausi apie tą sutartį, kurią mes planuojame pasirašyti rudenį su viešųjų ryšių kompanija. Atitinkamai ėjau pro tas duris, išėjau pro tas duris ir nesuprantu, iš ko čia dabar reikėtų daryti tokį ažiotažą“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė R.Karbauskis.

Jis teigė, kad per susitikimą su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene, keliais viešųjų ryšių ekspertais ir teisininke Liudvika Meškauskaite nebuvo aptarta neseniai išleista eksparlamentarės knyga „Atvirai“, jos viešinimo ir platinimo kampanija.

Politikas sakė nagrinėjęs, kaip žiniasklaida kuria naujienas apie jo pasilikimą „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose.

„Aš nežinau, iš kur tokios žinios ištrauktos, kad mes tai aptarinėjome. Iš tikrųjų viešoje vietoje, Vilniaus centre, viešųjų ryšių kompanijoje buvo susitikimas, kurį inicijavo viešųjų ryšių kompanija“, – kalbėjo politikas.
„Valstiečių“ lyderis tvirtino, kad žiniasklaidos pranešimai apie jo slapstymąsi yra nepagrįsti.

Jis taip pat neigė, kad asmeniškai koordinavo knygos „Atvirai“ leidybos, finansavimo, platinimo ir viešinimo reikalus. Apie tai skelbė BNS, remdamasi keliais šaltiniais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje.

„Čia, aš sakyčiau, yra fantazijos ir, tikriausiai, Matelio, o ne šaltinių iš valstiečių ir žaliųjų sąjungos, nes aš nesu to daręs“, – teigė R.Karbauskis, turėdamas mintyje iš frakcijos pasitraukusį parlamentarą Bronislovą Matelį.

Šiek tiek vėliau portalo delfi.lt konferencijoje parlamentaras sakė, kad susitikimo metu norėjo aptarti sklindančius gandus, kad jis yra prisidėjęs prie knygos „Atvirai“ išleidimo.

„Miesto centre, viešoje vietoje (vyko) susitikimas su viešųjų ryšių kontora, pokalbis apie tai, kad mano atžvilgiu yra skleidžiamos tokios keistos žinios, neva aš prisidėjau prie knygos finansavimo“, – teigė R.Karbauskis.

Pasak jo, pokalbis su G.Kildišiene, L.Meškauskaite ir viešųjų ryšių ekspertais nebuvo ilgas.

Vėliau kartu su agentūros direktore Romualda Stonkute politikas sakė nagrinėjęs, kaip žiniasklaida kuria naujienas apie jo pasilikimą „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose.

„Ji man aiškino, kaip tai yra pagal viešųjų ryšių praktikas daroma. Tai buvo klasikinis variantas, kaip tai vyksta, ir klasikinis variantas, kaip tai buvo užbaigta“, – sakė R.Karbauskis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų