Pauliaus Peleckio (alfa.lt) nuotr.

Premjeras užstojo M. Majauską: tai jo ir jo žmonos reikalas

Premjeras užstojo M. Majauską: tai jo ir jo žmonos reikalas

Premjeras Saulius Skvernelis sako nederamu seksualiniu elgesiu apkaltinto parlamentaro Mykolo Majausko istoriją kol kas matantis kaip jo šeimos reikalą.

„Aš manau, kad šiuo atveju, bent pagal tą informaciją, kas viešojoje erdvėje, daugiau būčiau linkęs vertinti, kad tai yra pono Majausko ir jo žmonos reikalas“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministras pirmininkas.

Jis sakė, kad teisinio įvertinimo istorija galėtų sulaukti greičiausiai tuo atveju, jei anonimiškai prakalbusi mergina kreiptųsi į teisėsaugą.

„Pagal tai, kas kol kas yra viešojoje erdvėje nematau jokios teisinės perspektyvos, bet tai yra mano nuomonė, galbūt jeigu bus kreipimasis galimos aukos į teisėsaugą, galbūt teisėsauga surinks įrodymus kitaip“, – svarstė S. Skvernelis.

Jis sakė, kad istorija jį labiausiai nustebino dėl to, kad M. Majauskas „Seime labai aktyviai, netgi sakyčiau agresyviai reiškėsi šitomis temomis“.

M. Majauską kaltinanti mergina „Info TV“ reportaže antradienį pasakojo prieš daugiau nei penkerius metus jo bute, tuomet būdama pilnamete moksleive patyrusi nepageidaujamą politiko seksualinį elgesį. Pašnekovė liudijo žinanti dar bent kelias merginas, kurių bejėgiškumu M. Majauskas esą bandė pasinaudoti.

Pats parlamentaras antradienį išplatintu pranešimu spaudai informavo stabdantis narystę Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijoje, „kol bus išsklaidytos visos abejonės“. Jis taip pat ketina pasitraukti iš Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininko pareigų, tačiau atsisakyti parlamentaro mandato kol kas nesvarsto.

Jam mestus kaltinimus parlamentaras neigia.

Dėl paviešintos informacijos apie M. Majauską TS–LKD lyderis Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, ji trečiadienį nurodė nagrinėjanti pareiškimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų