(Reuters nuotr.)

Per sprogimą TVF biure Paryžiuje sužeista darbuotoja

Per sprogimą TVF biure Paryžiuje sužeista darbuotoja

Tarptautinio valiutos fondo (TVF) biure Paryžiuje ketvirtadienį detonavo pašto siuntoje paslėptas sprogstamasis užtaisas ir buvo sužeistas viena šios įstaigos darbuotoja, pranešė Prancūzijos sostinės policija.

Pasak pareigūnų, sprogimas driokstelėjo, kai darbuotoja atplėšė biuro gautą laišką. Moteriai buvo sužeistos rankos ir veidas.

Jokios kitokios žalos per šį išpuolį nebuvo padaryta, sakė vienas policijos pareigūnas, pageidavęs likti nežinomas.

Dėl šio incidento keli žmonės buvo evakuoti iš pastato, esančio Paryžiaus vakariniame rajone netoli Triumfo arkos.

Kol kas jokių įtariamųjų nebuvo susieta su šiuo išpuoliu, bet viena Graikijos ultrakairiųjų grupuotė ketvirtadienį prisiėmė atsakomybę pašto paketą su sprogstamuoju užtaisu, ankstesnę dieną gautą Vokietijos finansų ministerijos biure Berlyne, praėjus daugiau kaip šešeriems metams po panašios kampanijos prieš Europos pareigūnus.

„Mes prisiimame atsakomybę už užminuoto paketo nusiuntimą Vokietijos finansų ministerijai“,– sakoma grupuotės „Ugnies kuopelių sąmokslas“ (SPF) pareiškime, kuris buvo paskelbtas viename prieš isteblišmentą nukreiptame tinklalapyje.

Vokietijos policija trečiadienį pranešė, kad finansų ministro Wolfgango Schaeuble biuro pastate aptiko „sprogstamąjį“ paketą. Tai įvyko jo susitikimo su naujuoju JAV iždo sekretoriumi Stevenu Mnuchinu išvakarėse.

Prancūzijoje tebegalioja nepaprastoji padėtis po virtinės islamo ekstremistų atakų, įvykdytų per dvejus pastaruosius metus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų