Ozo kvartetas – šiuolaikiški pastatai naujame Ozo parko kvartale

Ozo kvartetas – šiuolaikiški pastatai naujame Ozo parko kvartale

OZO KVARTETAS – šiuolaikiški pastatai naujame, sparčiai besiformuojančiame Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale. Moderni aplinka, idealiai tinkanti šiuolaikiškam ir aktyviam žmogui, skirta ambicingiems, svajojantiems apie nuosavus namus žmonėms, ieškantiems ne tik kvadratinių metrų, bet būsto, atspindinčio jų gyvenimo stilių.

PROJEKTO VYKDYTOJAS

Projekto vystytojas – bendrovė „Re world“. Pardavimus ir rinkodarą valdo bendrovė „Novalex“, projekto statybą ir techninę priežiūrą vykdo – „Jungtiniai projektai“
Statybų pabaiga (I etapo) – 2018 m. II ketvirtis

APIE PROJEKTĄ

„Rinkoje šiuo metu akivaizdžiai matoma mažo ploto ir atitinkamai mažiau kainuojančio naujo nekilnojamojo turto objektų paklausa. Nedidelius butus – pirmąjį savo būstą noriai perka jauni žmonės, kaip alternatyvą nuomai. OZO KVARTETAS kainos už būstą svyruoja nuo 38 iki 55 tūkst. eurų. Pirmajam įnašui pakanka 5 tūkst. eurų. Taiyra būstas sparčiai augančiame kvartale su išskirtine infrastruktūra – pramogų arena, vandens parku bei natūralios gamtos oaze. Miesto centras automobiliu pasiekiamas per keliolika minučių. Jau kuris laikas matome, kad nauji miesto kvartalai naujakuriams yra kur kas patrauklesni nei senieji miegamieji rajonai“, – sakė projekto pardavimų vadovas Povilas Radzevičius.

PRANAŠUMAI

A KLASĖS FUNKCIONALUMAS

Didelis gyvenamasis plotas tampa nefunkcionalus, neatitinkantis modernaus miesto žmogaus gyvenimo būdo. Vis populiaresnis tampa kompaktiškas, racionaliai suplanuotas būstas, reikalaujantis protingų ir kūrybingų interjero sprendimų. A energinės klasės 5 aukštų pastate mažos kvadratūros būstuose suprojektuoti 1–2 kambariai. Nedidelės erdvės reiškia ir nedideles sąskaitas bei greitai atliekamus namų ruošos darbus! Gyvenimas, neapkrautas daiktais ir nereikalingais kvadratiniais metrais, formuoja naują būsto suvokimą, stilių ir poreikį.

PUIKI INFRASTRUKTŪRA IR DRAUGIŠKA APLINKA

Puikiai sutvarkyta teritorija, žaliuojantis parkas, patogus susisiekimas su miesto centru, aplink esantys prekybos centrai, kino teatrai, kavinės ir kitos pramogos pasiekiamos pėsčiomis. Čia yra viskas, ko reikia patogiam ir greitam jauno šiuolaikinio žmogaus gyvenimui.

Ši miesto dalis jau dabar laikoma vienu optimaliausių ir perspektyviausių pasirinkimų, norintiems gyventi netoli miesto centro ir didelio parko. Strategiškai patogi projekto vieta užtikrina nesudėtingą susisiekimą su keliomis pagrindinėmis Vilniaus miesto gatvėmis – Kalvarijų, Ozo ir Geležinio vilko, o iki miesto centro ir senamiesčio automobiliu arba viešuoju transportu galima nuvykti per 10–15 min.

 

VIETA MIESTE

Balčikonio g., Vilnius

BŪSTŲ TIPAI IR PLOTAI

Butai nuo 22 iki 32 m2

1 kamb. butų planai

23 m2 buto planas

23 m2 buto planas

 

32 m2 buto planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Poliniai gelžbetoniniai.

IŠORĖS SIENOS

Pastato laikančiosios sienos –silikatinių plytų mūro.

FASADAI

Pastato išorės sienos apšiltintos putų polistirolu, tinkuotos, dažoma pagal projektą.

Išorinių sienų šilumos perdavimo koeficientas ne didesnis kaip 0,12.

PERDENGIMAI

Tarpaukštinės perdangos – surenkamos gelžbetonio plokštės.

VIDAUS SIENOS, PERTVAROS

Tarp patalpų 250 mm silikatinių plytų mūro pertvaros, iš išorės tinkuotos.

Patalpos viduje iš gipskartonio formuojamos sanitarinių mazgų atitvarinės sienos.

STOGAS

Sutapdintas (dviejų sluoksnių bituminė danga), apšiltintas putų polistirolu ir akmens vata, lietaus nuvedimo sistema vidinė, įlajos šildomos.

LANGAI

Plastikinio profilio langai su trijų stiklų paketu ir selektyviniu stiklu. Montuojami su specialia garo izoliacine plėvele iš vidaus ir vėjo izoliacine plėvele iš lauko, užtikrinant puikų sandarumą bei ilgaamžiškumą.

Langų šilumos perdavimo koeficientas ne didesnis kaip 0,85.

GRINDYS

Įrengiami garso ir šilumos izoliacijos sluoksniai, betoninis

ŠILDYMAS

Įrengiami radiatoriai su individualiu termoreguliavimu, kiekvienas butas turės individualius sunaudotos šilumos apskaitos prietaisus.

VĖDINIMAS

Butuose sumontuoti autonominiai sieniniai rekuperatoriai su reguliavimu. Sanitariniame mazge įrengiamas oro ištraukimo kanalas.

ELEKTRA

Buto viduje įrengiamas potinkinis elektros skydelis (įvadas 8 kW), kuriame sumontuojami automatiniai jungikliai.

Bute pagal projektą išvedžiojami elektros laidai, įdedamos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės.

BALKONAI

Kiekvienas būstas turi erdvų nuo 3,4 iki 9,8 m2 balkoną.

APLINKA

Pėsčiųjų takai sklype iškloti trinkelėmis. Įrengiama veja, vaikų žaidimo aikštelė. Teritorija apšviesta ir apželdinta pagal projektą.

BŪSTŲ KAINOS

Nuo 1650 € už 1 m2
Butai – nuo 38 000 €

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI

Projekto pardavimų vadovas
Povilas Radzevičius
Tel.: +370 611 41190
El. p.: povilas@ozokvartetas.lt

WWW.OZOKVARTETAS.LT

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų