(BNS nuotr.)

Nuo šiandien Roką Žilinską Seime keičia Andrius Navickas

Nuo šiandien Roką Žilinską Seime keičia Andrius Navickas

Seime ketvirtadienį prisiekė naujas parlamentaras konservatorius Andrius Navickas. Parlamentaro priesaiką priėmė Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas.

A.Navickas Seime pakeitė po sunkios ligos praėjusią savaitę mirusį Roką Žilinską. Sprendimas dėl jo įgaliojimų pripažinimo nutrūkusiais priimtas birželio 13 d. Tą pačią dieną Seimo nario mandatas buvo pripažintas Andriui Navickui.

Filosofijos daktaras, religijotyrininkas, publicistas A. Navickas 2016 metų Seimo rinkimuose vienmandatėje apygardoje nepateko į antrąjį turą, tačiau liko pirmas po brūkšnio konservatorių rinkimų sąraše ir vos per plauką nepateko į parlamentą. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai prisijungus A.Navickui Seime turi 31 nario frakciją.

A. Navickas yra buvęs portalo „Bernardinai.lt“ vyriausiasis redaktorius. Jis skaito etikos, politologijos ir filosofijos paskaitas Vilniaus universitete bei yra TS-LKD frakcijos seniūno Gabrieliaus Landsbergio padėjėjas Seime. Dėl ilgametės akademinės patirties, žiniasklaidai ji teigė, kad nelaiko savęs politikos naujoku.

Pagrindinėmis Seimo darbo problemomis A. Navickas įvardija nesusikalbėjimą bei chaosą kasdieniame darbe, pažymi, kad trūksta kokybiško opozicijos balso, skirties nuo valdančiosios daugumos. Jis teigia norintis dirbti švietimo, kultūros ir socialinėje srityse.

R. Žilinskas eidamas 45-uosius metus mirė praėjusią savaitę po sunkios ligos. Į Seimą jis buvo išrinktas 2008, 2012 ir 2016 metais.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų