Nestandartinis standarto įvaizdis

Nestandartinis standarto įvaizdis

Tikriausiai dauguma namuose turime bent vieną IKEA baldą, visiems žinomą savo demokratišku skandinavų dizainu ir prieinama kaina. Tačiau, siekiant būsto unikalumo ir išskirtinumo, neįmanoma tai padaryti apstačius jį tik vieno prekės ženklo ar parduotuvės baldais. Savitumo suteikia individualus pasirinkimas, įvairūs deriniai. Taigi net ir IKEA baldus galima paversti išskirtiniais, tereikia šiek tiek fantazijos. Būtent tai siūlo švedų kompanija „Superfront“.

Šią Stokholme įsikūrusią kompaniją Mickas Bornas, Monica Born ir Sander Aarts įsteigė pastebėję milžinišką IKEA baldų populiarumą tarp savo draugų.

 

„Superfront“, siekdama paprasčiausias IKEA spintas, spinteles paversti išties unikaliomis ir išskirtinėmis, kuria ir gamina fasadus, šonines baldų plokštes, rankenėles, stalviršius, kojeles. „Superfront“ aukštos kokybės medžiagas – varį, marmurą, medį ar odą derina su MDF plokštėmis ar marmuriniais stalviršiais. Indaujoms ir virtuvės baldams galima išsirinkti įvairiais raštais frezuotas arba lygias spintelių dureles, marmurinius ar MDF plokščių stalviršius, itin stilingas įvairiaspalves rankenėles ir kojeles.

 

Kompanija „Superfront“ unifikuotą IKEA spintelę padės paversti stilingu baldu. Be to, argi nesmagu pačiam pabūti interjero dizaineriu ir susikurti patinkamą baldą?

Nuotraukos: „Superfront“.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų