Naujos elegancijos formos

Naujos elegancijos formos

„Corneliani“ drabužiai vyrams visuomet garsėjo ne tik kokybe, bet ir subtilia elegancija bei rafinuotumu. Naująjį rudens–žiemos sezoną prekės ženklas pasitinka su trimis esminiais savo filosofijos principais.

„Light living“ koncepciją atspindi didžiausia sezono naujovė – į švarkus įsegama krūtinę dengianti drabužio dalis. Toks novatoriškas sprendimas leis lengvai atnaujinti švarkų išvaizdą ir džentelmeno drabužinei suteiks daugiau spalvų bei žaismingumo. Į švarkus įsegamą drabužio dalį siūloma pasirinkti įvairių spalvų bei medžiagų, todėl galimi įvairūs stilistiniai sprendimai – nuo klasikinių iki dvelkiančių lengva ekstravagancija.

„Woolsphere“ koncepcija žymi esminę tiek klasikinių kostiumų, tiek sportinės vyrų aprangos audinių dalį – vilną. Dėl ypatingos technologijos „Corneliani“ naudojami vilnoniai audiniai ne tik išlaiko geriausias vilnos savybes, bet ir yra labai lengvi bei nedirgina odos.

Subtilus chromatinis ritmas – dar vienas „Corneliani“ drabužių linijoms būdingas bruožas. Šiemet jis reiškia dominuojančias juodą, pilką spalvas su violetiniais inkliuzais. Tiek sportui skirtų, tiek klasikinių drabužių linijose subtiliai įsimaišo tamsiai mėlyni ir rudi tonai.

„Corneliani“, Didžioji g. 28, Vilnius

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų