NAUJIENA: „Allusion“ – langų uždangalas, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas

NAUJIENA: „Allusion“ – langų uždangalas, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas

Daug metų interjero kūrėjai užuolaidas labai vertino už dekoratyvumą ir kuriamą jaukumą, o žaliuzes ir roletus – kaip praktiškus, funkcionalius uždangalus šviesos srautui valdyti. Viena iš žaliuzių rinkos lyderių, UAB „Ardena“, po kruopščių testavimų pristato neregėtą naujieną „Allusion“. Tai dieninės užuolaidos ir vertikalios žaliuzės kartu.

 Ypatingas dieninių užuolaidų ir vertikalių žaliuzių duetas

„Allusion“ – tai langų uždangalas, iškart sužavintis visus ją pamačiusius. Dienines užuolaidas primenantis daiktas yra tarsi optinė apgaulė, nes vertikalios tankaus audinio juostelės paslepiamos po lengvu audiniu. Jis kur kas funkcionalesnis nei įprastas dieninių ir naktinių užuolaidų duetas, nes net dieną, pakreipus tankesnio audinio juosteles reikiamu kampu, galima sukurti jaukią ir malonią apsaugos priemonę nuo erzinančių saulės spindulių. „Allusion“ taip paprasta valdyti, kad vos vienąkart patraukus virvelę dalinį dengimą galima paversti į visišką privatumą garantuojančias užuolaidas.

Šios po lengvomis dieninėmis užuolaidomis gulančios vertikalios žaliuzės pakelia modernių namų dekorą ir stilingų biurų langų dengimą į naują lygmenį. Tai paprastas būdas erdvei suteikti naują stilių.

 

Sukurta Didžiojoje Britanijoje – gaminama Lietuvoje

 „Ilgametė sėkminga partnerystė su labai kokybiškų roletų audinių ir mechanizmų gamintoju iš Didžiosios Britanijos „Louvolite“ lėmė, kad būtent mūsų įmonei buvo patikėta tapti vieninteliais šios naujienos platintojais Lietuvos rinkoje“, – pasakoja bendrovės „Ardena“ gamybos projektų vadovė Kristina Kaminskienė. Ji teigia, kad net 26 metų langų uždangalų gamybos patirtį turinti Lietuvos bendrovė funkcionalioms, jaukumo namų erdvėms suteikiančių žaliuzių poreikį iš savo klientų jautė jau seniai, tačiau tokio produkto kaip „Allusion“ reikėjo išlaukti. Visi ankstesni ar panašūs bandymai nuvildavo kokybe arba būdavo netinkami dėl sudėtingos priežiūros.

Partnerių pasitikėjimas įmone „Ardena“ sudarė prielaidas kurti naujas gamybos linijas ir perkelti šio produkto gamybą į Lietuvą. Tai buvo reikšmingas laimėjimas, leidęs gerokai sumažinti „Allusion“ savikainą ir padaryti šiuos langų uždangalus patrauklius daugeliui klientų.

Vienas funkcionalus uždangalas visų tipų langams

 Šio langų uždangalo dizainas vertas apdovanojimų. Iš pažiūros paprastas, neįmantrus jis tinka prie bet kokio stiliaus interjero. Tvarkingos, švarios linijos ir vienodos, lengvai krentančios užuolaidų klostės dera ir namų, ir biuro erdvėse. „Allusion“ aukštis siekia 4, o plotis – 5 metrus. Be to, jas galima jungti, taip dar padidinant dengiamą plotą. Tai gali būti puiki išeitis didelių erdvių savininkams, kuriems tenka pasukti galvas, kaip pridengti didžiulius langus. Šios užuolaidas primenančios žaliuzės tinka ir stumdomoms konstrukcijoms, balkonų ar terasų durims.

Patogu, kad, skirtingai nei per aiškiai padalintas dienines užuolaidas, per „Allusion“ galima prieiti prie lango bet kurioje vietoje. „Šios užuolaidos pagamintos iš atskirų juostų ir sujungtos taip, kad atrodo kaip vientisas audinys“, – paaiškina bendrovės „Ardena“ gamybos projektų vadovė.

Naujojoje kolekcijoje „Allusion“ pristatomi penkių pastelinių atspalvių ir dviejų tipų audiniai: „Horizon“ arba „Vista“. Pastarasis ypatingas tuo, kad yra nedegus. Pasak K. Kaminskienės, tokie audiniai dažniausiai naudojami visuomeninėse patalpose, viešbučiuose ar biuruose, kur pagal įstatymą būtina naudoti tik nedegumo sertifikatą turinčius produktus. Tačiau, jos teigimu, tai svarbu ir gyvenamuosiuose namuose, nes buitiniai gaisrai dažniausiai prasideda būtent nuo užuolaidų.

Dar vienas žaliuzių privalumas – lengvas montavimas ir priežiūra. Komplektą sudaro ne tik karnizas, bet ir patentuotas žaliuzių audinys, atsparus lankstymui, todėl jis visuomet atrodo nepriekaištingai. Užuolaidoms susitepus, atskirus segmentus paprasta nuimti ir išskalbti.  

„Allusion“ – tai vertikalių žaliuzių ir dieninių užuolaidų duetas, kuriam nėra abejingų.

„Ardena“ salonai:

VILNIUS, Vytenio g. 20, Verkių g. 44 (PC „Unideco“);
KAUNAS, Savanorių pr. 288;
KLAIPĖDA, Minijos g. 42 (PC NIC);
ŠIAULIAI, Pramonės g. 17B (PC NIC).

www.ardena.lt

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų