Namų pynės – jaukių namų tradicija

Namų pynės – jaukių namų tradicija

NAMŲ PYNĖS – nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių A energinės klasės daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. 130 metų šeimomis besirūpinusi seniausia duonos kepykla užleidžia vietą naujai jaukių namų tradicijai. Planuojama, kad projekte NAMŲ PYNĖS per kelerius metus įsikurs daugiau nei 400 šeimų.

PROJEKTO VALDYTOJAS

„EIKA“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektus. Nuo 1993 m. įmonė pastatė daugiau nei 3 750 butų ir 320 tūkst. kv. metrų ploto pastatų ir yra 11 kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje. Geriausiais tapę bendrovės projektai „EIKA namai Pilaitėje“ Lietuvoje ir „Santariškių namai“ Baltijos šalyse.

Antrojo etapo darbų pabaiga – 2018 m. III ketvirtis
Projekto architektas – UAB „Unitectus“

APIE PROJEKTĄ

Statybos vyks 4 etapais. 2017 m. II ketvirtį baigiamos pirmųjų dviejų devynaukščių – „Saulėgrąža“ ir „Aguona“ – statybos ir pradedami du nauji namai – devynių aukštų „Linas“ ir septynių aukštų „Ajeras“. Butai projektuojami nuo 1 iki 4 kambarių, su balkonais ir terasomis. Gyventojai džiaugsis įrengtomis vaikų žaidimo aikštelėmis, žaliosiomis zonomis, saugia aptverta gyvenvietės teritorija. Tik dalis NAMŲ PYNIŲ gyventojų automobilius statys antžeminėje aikštelėje. Siekiant patogumo, likusias vietas numatyta įrengti po gyvenviete. Taip projekto NAMŲ PYNĖS gyventojai galės džiaugtis žaliu vidiniu kiemu be automobilių, kvėpuoti švaresniu oru, be to, vaikai kieme žais saugiai.

ĮSIVAIZDUOKITE

…išeinate į duonos kepiniais kvepiančią gatvę

NAMŲ PYNĖS yra itin patogioje Vilniaus vietoje, kurioje susipynę objektai, svarbūs kiekvienam šeimos nariui. Vos per 5 minutes pėsčiomis pasieksite Vilniaus Tuskulėnų gimnaziją, o per 10 minučių – vaikų darželį. Taupydami laiką patogiai apsipirksite šalia esančiame prekybos centre „Maxima“, pėsčiomis nueisite į netoli šurmuliuojantį Kalvarijų turgų, siūlantį gausų šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimą šeimos stalui.

…išėję iš namų, patenkate į žaliuojantį kiemą

Išėję į projekto NAMŲ PYNĖS kiemą, pateksite į žaliuojančią erdvę, kurioje norėsis prisėsti ir pasimėgauti ramybe ar pasimankštinti ant lauko treniruoklių.

Gyvenvietėje numatyta nedidelė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o likusios vietos bus įrengtos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. Galėsite džiaugtis žaliuojančiu kiemu be automobilių ir saugia vaikų laisvalaikio aplinka.

…žinote, kad Jūsų namai saugūs

NAMŲ PYNIŲ namai formuos jaukius vidinius kiemelius, gyventojams suteiksiančius privatumo.

Gyvenvietės teritoriją planuojama aptverti ir apšviesti, todėl galėsite būti tikri, kad čia lankosi tik Jūsų kaimynai, o namai bus saugūs. Įvažos į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę bus apsaugotos užkardu.

…sugrįžtate į visuomet patogius ir šiltus namus

Projekte NAMŲ PYNĖS rasite savo ir savo šeimos poreikius atitinkantį būstą – pirmajame projekto etape statomuose devynių aukštų namuose „Aguona“ ir „Saulėgrąža“ suprojektuoti 138 patogūs 1–4 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis. Numatyta galimybė keletą butų sujungti. Po namais bus įrengiami nedideli sandėliukai, kuriuose galės saugiai žiemoti dviračiai. NAMŲ PYNIŲ namai statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio sieninių plokščių, kurios ne tik užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, bet ir yra atsparios mechaniniams pažeidimams. Šilumą namuose užtikrins A klasę atitinkantys sandarūs plastikiniai langai, o gaivus oras pateks per tos pačios klasės reikalavimus atitinkančią vėdinimo sistemą.

…išbandykite naujos kartos įrankį – „EIKA VR“

Apsižvalgykite projekto NAMŲ PYNĖS butuose ir išbandykite naujos kartos įrankį – „EIKA VR“. Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

VIETA MIESTE

Tuskulėnų g. 33, Žirmūnai, Vilnius

AUKŠTO PLANAS

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

1 kamb. 26–29 m2
2 kamb. 39–50 m2
3 kamb. 55–58 m2
4 kamb. 75–89 m2

3 kamb. butas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

A ENERGINĖS KLASĖS NAMAI

Tai šilti, jaukūs, energiškai efektyvūs ir ekonomiški namai. Jie išsiskiria itin gera šilumos izoliacija ir vėdinimo sistema, kokybiškais langais ir mažesnėmis energijos sąnaudomis. Tokie namai labai sandarūs, todėl žiemą nesiskverbia šaltis, o vasarą – karštis.

SIENOS IR PERTVAROS

Būste šilumą ir puikią garso izoliaciją užtikrins aukštos kokybės surenkamo trisluoksnio gelžbetonio sienos. Jos ne tik atitinka aukščiausius standartus, yra itin patvarios ir ilgaamžės, bet ir atsparesnės ugniai. Šių namų trisluoksnės surenkamos gelžbetonio sienos apšiltintos 25 cm polistireniniu putplasčiu „Neoporas“. Sienos gaminamos gamykloje, o statybvietėje tik sumontuojamos – taip statybų metu sumažinama klaidų tikimybė ir užtikrinama aukšta pastato kokybė.

ŠILDYMAS

Bus įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema, prijungta prie miesto šilumos tinklų. Butuose sumontuoti balti lakštiniai plieno radiatoriai su termostatiniais ventiliais šilumos kiekiui reguliuoti. Buto eksploatacijos sąnaudas leis taupyti nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita.

LANGAI

Butuose montuojami kokybiški trijų stiklų paketo plastikiniai langai, kurie užtikrina puikias šilumos ir garso izoliavimo savybes.

LUBOS

Butuose numatytos ne mažiau kaip 2,6 m aukščio lubos.

VĖDINIMAS

Projekto NAMŲ PYNĖS butuose numatyta mechaninė vėdinimo sistema (sieniniai rekuperatoriai) nuolat tieks gaivų orą į gyvenamąją erdvę, apsaugos nuo pro langus patenkančių dulkių, neleis kauptis drėgmei ir leis taupyti šilumą. Natūraliai vėdinant patalpas (atidarant langus ar duris) prarandama iki 30 proc. pastatui šildyti reikalingos šilumos.

INDIVIDUALI BŪSTO APDAILA

Pagal kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Profesionalaus dizainerio konsultacija, brėžinių parengimas, laiko ir išlaidų valdymas, greitas įrengimas, nuolaidos kokybiškoms medžiagoms, užtikrinta darbų kokybė, atliktų darbų garantijos, sutaupytas laikas! Daugiau apie individualią apdailą: www.eika.lt.

BUTŲ KAINOS

Nuo 1 544 € už 1 m2

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI

Jovita Laužikienė
Tel.: +370 678 02 843
El. p.: jovita@eika.lt

WWW.NAMUPYNES.LT

Komentarai

  • Ieskome 1 kambario buto,ka galite pasiulyti.

    • Pasiūlyt galiu spyrį į šikną

      • Atsakyti
  • Kodėl gražūs namai gražioje vietoje paversti bendrabučiu,8 būtai laiptinėje.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų