Miškonys – uždaras namų kvartalas

Miškonys – uždaras namų kvartalas

Jeigu svajojate gyventi šalia Vilniaus, po darbo dienos pabėgti nuo miesto triukšmo, naktį klausytis pušų ošimo, o dieną pradėti nuo pasivaikščiojimo miško takeliais, kviečiame aplankyti devyniolikos individualių namų uždarą kvartalą MIŠKONYS.

PROJEKTO VALDYTOJAS

Projekto statytojas – UAB „Sostinės parkas“

Darbų pabaiga – 2017 m. III ketvirtis
Architektai – Studija „Lapė“

APIE PROJEKTĄ

Namuose įrengti garažai dviem automobiliams. Kad jaustumėtės patogiai ir saugiai, iki namų vedantys keliai ir takai iškloti trinkelėmis, įrengtas kvartalo apšvietimas. Kvartale įrengti inžineriniai tinklai, numatytos erdvės vaikų žaidimo aikštelei. Gyventojų saugumui visa teritorija aptverta, o patekimas į gyvenvietę prižiūrimas visą parą.

Vieninga kvartalo architektūra, patogus namų planas ir išvystyta kvartalo infrastruktūra patenkins kiekvieno būsimo šeimininko poreikius. Rekonstruojama Nemenčinės plento dalis užtikrina patogų ir greitą susisiekimą su Vilniaus miestu. Iki Vilniaus katedros 16 km.

PRANAŠUMAI

HARMONIJA SU GAMTA

Kvartalas išsiskiria vientisa koncepcija, architektūra, harmonija su gamta – iš trijų pusių jį juosia brandus pušynas, regimas per namų langus. Gyvendami juose pajusite ramybę ir įvertinsite išskirtinumą.

SAUGI IR SUTVARKYTA APLINKA

Teritorijoje išasfaltuota važiuojamoji kelio dalis. Sklype automobilių stovėjimo aikštelė, takas iki namo ir šaligatviai iškloti betono trinkelėmis. Gyvenvietės teritorijoje esančiame bendro naudojimo sklype įrengiama vaikų žaidimo aikštelė. Pagal gatvių apšvietimo planą įrengiamas teritorijos apšvietimas.

VIETA

Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Miškonių k., Miškonių g.

NAMŲ TIPAI IR PLOTAI

• individualūs 259 m2 namai su 13–16 arų sklypu (namai ribojasi su mišku);
• individualūs 234 m2 namai su 11,5 arų sklypu;
• sublokuoti dvibučiai 207 m2 namai su 6–7 arų sklypu.

1 aukšto planas

2 aukšto planas

1 aukšto planas

2 aukšto planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Gręžtiniai poliniai pamatai su gelžbetonio pamatinėmis sijomis („rostverku“). Pamatai 100 mm apšiltinti iš vidaus ir iš išorės. Pagal projektą pamato viduryje – 100 mm putų polistirenas EPS 100. Poliai betonuoti, pagal atliktų grunto tyrimų rekomendacijas 3,5 m gylio.

IŠORĖS SIENOS

250 mm silikatiniai blokeliai, apšiltinti 175 mm putų polistirenu. Sienų šiluminė varža ne mažesnė kaip statybos norminė varža, atitinkanti B klasės energinio naudingumo reikalavimus. Sienų konstrukcija pagal STR2.01.07:2003 atitinka ne žemesnę kaip C išorinių atitvarų garso klasę.

FASADO APDAILA

Vokiečių gamintojų „Feldhaus“ klinkerio apdailos plytelės ir dekoratyvinis „Tex color“ tinkas. Cokolis – dažytas betonas, armuotas ir apšiltintas putų polistirenu.

STOGAS

I ir II tipo namų apšiltintas 20 cm, III tipo namų – 30 cm „Essential“ tipo mineraline akmens vata. Stogo danga – molinės vokiečių gamintojų „Monier“ ir „Brass“ čerpės. Įregiami lietvamzdžiai, sniego gaudytuvai, lietaus surinkimo latakai, prikalamos medinės dailylentės.

PERDANGOS

Tarpaukštinės perdangos monolitinio gelžbetonio.

LUBOS

Monolitinis gelžbetonis. Patalpų aukštis nuo betoninio išlyginamojo pagrindo iki perdangos – ne mažiau kaip 2900 mm.

VIDINĖS SIENOS

Vidinės pertvaros tarp erdvių statomos iš 120 mm silikatinių blokelių. Sienos tarp garažo ir namo vidinės sienos apšiltintos 100 mm putų polistirenu, armuotos ir tinkuotos.

GRINDYS

Pirmame aukšte per visą grindų plotą įrengiamas betoninis išlyginamasis pagrindas.

LANGAI

Plastikiniai langai, išorės rėmai rudo atspalvio. Šiluminė varža ir garso izoliacija atitinka statybos norminių aktų reikalavimus.

DURYS / GARAŽO VARTAI

Plastikinės, išorės rėmas rudos spalvos. Vokiečių gamintojų segmentiniai garažo vartai „Hormann“.

ŠILDYMAS

Dujinis. Sklype sumontuojami dujų apskaitos prietaisai. Namo katilinėje dujų katilas nemontuojamas.

ELEKTRA

Namo elektros apskaita įrengiama elektros skydinėje. Namo viduje įmontuotas tarpinis elektros skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai ir prijungta elektros įtampa. Įrengtos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės.

SILPNOSIOS SROVĖS

Optinį kabelį montuoja paslaugos tiekėjas. Prijungimo darbus pasirašius abonentinę sutartį atlieka AB „Telia“ ir kiti galimi tiekėjai.

VANDENTIEKIS IR NUOTEKOS

Pagal parengtą projektą į namą atvedami vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžių įvadai. Viduje vamzdžiai nevedžiojami. Parengtas vandentiekio ir kanalizacijos išvedžiojimo iki sanitarinių prietaisų projektas.

BALKONAI IR TERASA

Balkonuose išklotas betono išlyginamasis sluoksnis, įrengiami metaliniai milteliniu būdu dažyti turėklai. Terasai įrengti naudojama giluminiu būdu impregnuota sibiro pušies mediena.

APLINKA

Teritorijoje asfaltuojama važiuojamoji kelio dalis. Sklype automobilių stovėjimo aikštelė ir takas iki namo, šaligatviai iškloti betono trinkelėmis. Gyvenvietės teritorijoje esančiame bendro naudojimo sklype įrengiama vaikų žaidimo aikštelė.

Pagal gatvių apšvietimo planą įrengiamas teritorijos apšvietimas.

TVORA

Segmentinė, palei sklypo dešinės ir kairės pusės kraštines. Fasadinėje – įvažiavimo dalyje įrengiami stumdomi metaliniai kiemo vartai ir varteliai. Tvora montuojama tarp mūrinių stulpelių, įrengiamų iš „Feldhaus“ plytų.

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 725 € už 1 m2

NAMŲ KAINA

• 206 m2 – nuo 149 000 € (725 € už m2)
• 234 m2 – nuo 187 000 € (800 € už m2)
• 259 m2 – nuo 215 000 € (830 € už m2)

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI

Dominykas Tomaševičius
Tel. +370 670 18617

Mindaugas Vaitkūnas
Tel. +370 656 99322

WWW.MISKONYS.LT

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų