„Kažkas juokėsi, kad bute pamiršau įkomponuoti televizorių. Abejoju, kad šiame bute žmogus sėdės ir žiūrės televizorių. Tai ne šeimos butas, tai būstas jaunam žmogui, kuris gyvena miesto ritmu: atbėga-išbėga“, – įsivaizduojamą nuomai skirto buto gyventoją apibūdina dizainerė. Tiesa, jei kažkam televizoriaus vis dėlto labai trūks, jam yra numatyta vieta.
D. Sakevičė prisipažįsta, kad šis mažas butas jai tapo nemenku iššūkiu: teko gerokai pasukti galvą, kaip viską sudėlioti, kad mažoje erdvėje būtų patogu ir gyventi, ir miegoti, ir daiktus pasidėti. Kiekvieną būsto centimetrą išnaudojusi dizainerė džiaugiasi, kad jai pavyko sukurti maksimaliai patogius namus.
D. Sakevičė sako, kad tokioms mažoms erdvėms sudėtinga pritaikyti standartinius baldus. Šiuo atveju teko ilgokai paieškoti patogios ir gražios sofos, nes išskleidžiama dvigulė čia tiesiog netilpo. Sofa atlieka ne tik pagrindinę, bet ir daiktadėžės funkciją.
Daug daiktų talpina ir prie virtuvės kriauklės prisišliejusi šviesiai pilka spinta su antresole. Baldų spalva susilieja su šviesiai pilkomis sienomis. Tokią spalvinę gamą dizainerė pasirinko norėdama sukurti vientisumo įspūdį. Aukšta spinta tarytum ištirpsta sienoje neapsunkindama erdvės.
Siaura erdve neapsiriboja ir virtuvės darbastalis – sujungtą su palange jį galima išnaudoti kaip darbo vietą ar valgomojo stalą, prie kurio užtenka vietos ir svečiams.
Vonios kambaryje yra visi standartiniai patogumai – tualetas, kriauklė ir dušas. Tiesa, dušo kabiną teko šiek tiek „apipjaustyti“ – vietoje standartinės 90×90 cm buvo įrengta 80×80 cm – kaip sako D. Sakevičė, pakankamai patogi vienam žmogui. Viską apmąsčius į vonios kambarį tilpo ir skalbimo mašina – ji įsitaisė po kriaukle.
Interjero kūrėjos nuomone, klysta manantys, jog mažą butą įrengti kur kas pigiau, nei didelį. „Iš tiesų, taip nėra. Taip, grindų ar plytelių sunaudojama mažiau, bet reikia nestandartinių baldų, o buitinė technika kainuoja tiek pat, kiek ir standartiniam butui“, – kalba interjero dizainerė.