Įmonės archyvo nuotr.

„Mažeikių Varduva“ – patikimas partneris

„Mažeikių Varduva“ – patikimas partneris

Išsilaikyti rinkoje daugiau nei 26 metus – nemenkas išškūkis. Tačiau bendrovė „Mažeikių Varduva“ su juo tvarkosi puikiai. Viena iš didesnių Lietuvoje prekyba statybos ir apdailos medžiagomis besiverčiančių įmonių „Mažeikių Varduva“ plėtoja ir kitus verslus: specializuotų statybos darbų, autoserviso paslaugų, komercinių ir sandėliavimo plotų nuomos Vakarų Lietuvoje. Visa tai priklauso vienam prekių ir paslaugų ženklui VARDUVA.

Išplėtojusi veiklą Lietuvoje, įdarbinusi daugiau kaip 90 darbuotojų, VARDUVA yra žinoma ir ne vienoje Vakarų Europos valstybėje, užsirekomendavusi kaip patikimas partneris bei produkcijos importuotojas.

Ketinantiems statyti namą įmonės specialistai padės surinkti visas reikiamas medžiagas: ne tik konstrukcijoms, bet ir jų termoizoliacijai, išorės ir vidaus apdailai. Konsultantai patars, kaip apskaičiuoti reikiamą prekių kiekį, visada stengsis išsiaiškinti, ko klientai nori ir tikisi iš galutinio rezultato.

Įmonės archyvo nuotr.

Prekiauti savo produkcija lietuvių įmonei patiki ne tik mūsų šalies žinomiausi statybinių bei apdailos medžiagų gamintojai, bet ir Vakarų Europos bei kitų šalių gamintojai. Norintieji susikurti unikalų interjerą, VARDUVOJE ras prabangius belgiškus sienų apmušalus / tapetus „Omexco“, „Asanderus by Calcutta interiors“, „GrandecoButique“. Šie išskirtinio dizaino ir formų tapetai gaminami iš tekstilės ir natūralaus augalinio pluošto medžiagų. Tai bambuko, nendrių, meldų, džiuto, lino, sizalio, šilko, kamštinių medžiagų originalios augalinių tekstūrų dangos, ypač vertinamos interjero dizainerių. Sienų dekorui užbaigti įmonė siūlo sienų, lubų bei grindų dekoravimo elementus, apdailos juostas. Daugiausia su šia produkcija yra dirbama Vilniuje įsikūrusiame interjero salone VARDUVA, namų apdailos centre UNIDECO.

Vieną didžiausių plytelių pasirinkimą galintys pasiūlyti PLYTELIŲ CENTRAI, įsikūrę Mažeikiuose ir Šiauliuose, dirba su didelę patirtį turinčiomis Ispanijos bei Vokietijos plytelių gamyklomis. „Addictile“, „Undefasa“, „Ecoceramic“, „Alaplana“, „Vileroy & Boch“ „Oset“ ir kitų prekinių ženklų kolekcinės plytelės pasižymi aukšta kokybe, plačiu atspalvių, stilių ir dydžiu diapazonu.

Įmonės archyvo nuotr.

Tiems, kurie įrenginėja grindis ir ieško optimaliausio kainos ir kokybės santykio, VARDUVA siūlo švediškas medžio lukšto grindis „Golvabia“ – tai klasikinis, natūralus grožis, moderni konstrukcija ir ilgaamžiškumas. Visos medinių grindų savybės šiuolaikiškos.

Dar vienas laiko patikrintas produktas – belgiškos vidaus palangės „Triplaco“, kurios ypač palankiai vertinamos meistrų ir montuojamos įrenginėjant naujos statybos butus, kotedžus ar individualius namus.

Kalbant apie kitas teikiamas paslaugas, pirmiausia vertėtų paminėti statybos darbus. Įmonė specializuojasi įrengdama betonines pramonines ir polimerines grindis maisto pramonės įmonėse, atlieka pastatų fasadų šiltinimo ir apdailos darbus.

Įmonės archyvo nuotr.

Tarp UAB „Mažeikių Varduva“ įgyvendintų ir vykdomų projektų – visoje Lietuvoje gerai žinomi objektai, tokie kaip: Kauno kogeneracinė jėgainė, „Mars Lietuva“, „Philip Morris Lietuva“, Klaipėdos „Neo Group“, „Rokiškio sūris“, verslo centras „Park Town“, „Pieno žvaigždės“, Vičiūnų grupės „Plungės kooperatinė prekyba“, biorafinavimo gamykla „Roguette Amilina“ ir kiti.

Dar viena iš veiklų – daugiabučių namų modernizavimas. Kadangi atstovauja ne vienam šiltinimo sistemų gamintojui, VARDUVA turi galimybę parinkti pageidaujamą fasado šiltinimo sprendimą, sukomplektuoti aukštos kokybės medžiagas. Per pastaruosius keletą metų apšiltinta kelios dešimtys privačių namų, viešųjų įstaigų ir daugiabučių fasadų.

Įmonės archyvo nuotr.

UAB „Mažeikių Varduva“ laikosi dar veiklos pradžioje suformuotų vertybių, tarp kurių – tvirtas pažadas klientams dirbti kokybiškai, prisiimti atsakomybę už rezultatus ir su gilia pagarba žvelgti į savo darbą, bendradarbius bei visuomenę.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų