ASU akademinio miestelio kraštovaizdis, 2016. (Organizatorių nuotr.)

Kraštovaizdžio architektūros konferenciją dedikuoja 100-mečiui

Kraštovaizdžio architektūros konferenciją dedikuoja 100-mečiui

Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS) kartu su trimis Lietuvos universitetais kviečia į tarptautinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos“. Konferencija skiriama 1918 m. atkurtos Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių šimtmečio sukakčiai pažymėti bei kraštovaizdžio architektūros raidai apžvelgti.

Renginys vyks spalio 12 d. Kaune-Akademijoje, ASU konferencijų centre (IV rūmai, Universiteto g. 8A). Organizatoriai laukia kraštovaizdžio architektų ir mokslininkų iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos. Progamoje numatyta 14 pranešimų ir kelios dalykinės diskusijos.

Konferencijoje bus galima įsigyti specialų mokslo darbų leidinį – straipsnių rinkinį Kraštovaizdžio architektūra Baltijos šalyse – šimtmečio retrospektyva ir ateities perspektyvos. 2016 puslapių leidinyje publikuojama užsienio ir mūsų šalies akademinių bendruomenių atstovų ir praktikų 9 moksliniai ir 10 apžvalginių straipsnių kraštovaizdžio architektūros, parkų meno, teritorijų planavimo, urbanistikos, rekreacinės architektūros ir kraštotvarkos, menotyros temomis.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti savivaldybių administracijų architektūros, urbanistikos, kraštovaizdžio architektūros, želdininkystės specialistus, kraštovaizdžio tvarkybos projektų autorius, kraštovaizdžio architektūros ir inžinerijos, kraštotvarkos, želdininkystės dalykus dėstančius specialistus bei studentus. Daugiau informacijos – http://lkas.lt/lt

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų