Koriai – butai ir komercinė paskirties patalpos

Koriai – butai ir komercinė paskirties patalpos

KORIAI – tai butai ir komercinės patalpos naujuoju miesto centru vadinamose Šnipiškėse. Ilgi vakarai, žiūrint į Vilniaus centro panoramą, kurios niekada neužstos kiti pastatai, rytai be skubos ir eismo spūsčių, nes visi strategiškai reikalingi objektai lengvai pasiekiami pėsčiomis ar dviračiu – tai privalumai, kuriuos įvertinsi jau pirmą gyvenimo čia dieną.

PROJEKTO VYKDYTOJAS

Bendrovė (UAB) „Koriai NT“ – investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė Lietuvoje

Darbų pabaiga – 2017 m. rugsėjo mėn.

APIE PROJEKTĄ

KORIAI – tai jau pradėtas vykdyti daugiafunkcinis nekilnojamojo turto projektas, pritaikytas visiems pirkėjo poreikiams: nuo gyvenimo iki komercijos.

Viena stipriausių KORIAI projekto pusių – lokacija, t. y. vieta mieste. Nuo čia gyventojai Vilniaus centrą gali pasiekti per 10 minučių, o iš viršutinių aukštų jis matomas kaip ant delno. Projekte numatyti nedideli, bet praktiški ir modernūs butai (1–3 kambarių, nuo 26 m2 iki 84 m2) su erdviais balkonais ir strategiškai patogioje vietoje įrengtos komercinės patalpos. Kai kurie butai turi net po 2 balkonus arba terasas.

PRANAŠUMAI

Ieškant namų, atsižvelgiama į daugybę norų ir asmeninių lūkesčių, tačiau ne paslaptis, kad lokacija yra vienas svarbiausių kriterijų, norint išsirinkti būstą, o vėliau, esant reikalui, jį lengvai parduoti. Šiais laikais beveik niekas neperka būsto „iki senatvės“, daug kas žiūri į jį tik kaip į investiciją. KORIAI projektas Vilniuje – protingas pasirinkimas abiem atvejais.
VIETA MIESTE

Žalgirio ir Giedraičių gatvių sankirta, Vilnius

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

1 kambario butai (nuo 26 m2 iki 36 m2) – tai kompaktiškos studijos su patogiais balkonais. Paprastam ir turiningam gyvenimui. Šie butai visada išliks paklausūs nuomai ar pardavimui.
2 kambarių butai (nuo 37 m2 iki 52 m2) – nedideli butai jaunoms šeimoms. Šiuolaikiškas ir patogus sprendimas miesto poroms.
3 kambarių butai (nuo 53 m2 iki 82 m2) – ekonomiški 3 kambarių butai šeimai ir erdvūs apartamentai viršutiniuose aukštuose ieškantiems išskirtinumo.

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

PAMATAI

Gręžtiniai poliniai pamatai ir monolitinės pamatinės sijos („rostverkas“).

LAIKANČIOSIOS KONSTRUKCIJOS IR IŠORĖS SIENOS

Karkasas – monolitinės gelžbetoninės kolonos (300 x 500 mm) ir monolitinės gelžbetoninės perdangos (210–230 mm); 200 mm storio „Haus“ blokelių mūras.

FASADAS

Apšiltinimas projektuojamas iš 200 mm storio neoporo. Fasadų apdaila numatoma dažyto tinko su ventiliuojamais intarpais.

STOGAS

Sutapdintas (plokščias), apšiltintas vadovaujantis statybos norminių aktų reikalavimais. Stogo danga ruloninė, dvisluoksnė su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema.

LANGAI IR PALANGĖS

Butuose plastikinių rėmų langai su dviejų kamerų stiklo paketais (3 stiklai ir 6 kameros), vidinis stiklas selektyvinis, bent vienas langas kambaryje varstomas.

VIDAUS SIENOS

Sienos tarp butų bei butų ir laiptinių – iš 250 mm storio Haus blokelių arba trisluoksnės (100 mm blokelis, 100 mm mineralinė vata ir vėl 100 mm blokelis). Tinkuojamos iš abiejų pusių iki 20 mm storio.

LUBOS

Buto patalpų aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki perdangos lubų – ne mažiau kaip 2,60 m.

GRINDYS

Visame buto plote įrengtas cementinis grindų išlyginamasis pagindas.

PERTVAROS TARP KAMBARIŲ

Buto vidaus pertvaros tarp kambarių numatomos 75 mm karkaso su garso izoliacija ir iš abiejų pusių padengtos dviejų sluoksnių gipskartonio plokštėmis. Siūlės neužtaisytos, paviršius neglaistytas. Bendras pertvaros storis – ne mažiau kaip 120 mm. Sanitarinių mazgų sienos iš lengvo mūro arba iš drėgmei atsparaus gipskartonio plokščių.

DURYS

Įėjimo į butą durys „Šarvo“ tipo, daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu. Vidinės buto durys bei staktos neįrengiamos. Įėjimo į pastato laiptinę durys – aliuminio rėmo su laminuoto-grūdinto stiklo paketu (arba metalinės).

BALKONAI

Priekinėje balkonų dalyje sumontuojami metaliniai atitvarai. Medinės terasinės grindys.

ŠILDYMAS

Centrinė kolektorinė šildymo sistema, prijungta prie miesto šiluminių tinklų. Laiptinėse įrengta kiekvieno buto šildymo kolektorinė dėžutė su apskaita. Sumontuoti balti plieno radiatoriai su temperatūros reguliavimu.

NUOTEKOS

Buitinių nuotekų tinklai montuojami iš PVC vamzdžių, kurie privedami iki projekte numatytų būsimųjų sanitarinių prietaisų prijungimo vietos. Pastato buitinių nuotekų vamzdynai prijungiami prie miesto kanalizacijos tinklų. Lietaus nuotekos nuvedamos į miesto nuotekų tinklus.

VANDENTIEKIS

Prijungiamas prie miesto magistralinių tinklų. Karšto ir šalto vandens stovai – plastikiniai. Bute įrengiami įvadai. Atšakos į sanitarinius prietaisus įrengiamos kolektorinėse dėžutėse – suprojektuota šakotinė sistema, vandentiekio kolektoriaus nėra. Santechniniai prietaisai nemontuojami. Butų šalto ir karšto vandens skaitikliai įrengiami laiptų aikštelėse esančiose kolektorinėse spintose.

ELEKTRA

Buto viduje sumontuotas virštinkinis elektros paskirstymo skydelis. Įvadinis galingumas – 8 kW.

SILPNOS SROVĖS

Laiptinėje kiekviename namo aukšte įrengiama silpnų srovių tinklo komutacinė dėžė. Į butus silpnų srovių tinklai nevedžiojami – iš laiptinės į buto ryšių skydelį atvedami kanalai, kuriais ryšių tiekėjas įveda reikiamus tinklus.

LAIPTINĖS

Sienos tinkuotos ir dažytos (arba tinkuotos dekoratyviniu tinku). Lubos sumontuotos iš „Amstrong“ akustinių lubų. „LED“ tipo šviestuvai su judesio davikliais. Lifto holuose grindų danga ir grindjuostės – akmens masės plytelės. Turėklai laiptinėje – metaliniai, dažyti. Lifto apdaila – nerūdijantis plienas.

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 1400 € už 1 m2

BUTŲ KAINA

1 kambario butų kaina nuo 46 500 €
2 kambarių butų kaina nuo 58 400 €
3 kambarių butų kaina nuo 67 500 €

ŠILDYMO KAINA

Neviršys 0,43 € už 1 m2

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Tel.: 8 5 268 3318 (į skambučius atsakome ir savaitgaliais)

Biuro darbo laikas:
I–V nuo 9 iki 20 val.
VI nuo 9 iki 17 val.

WWW.KORIAI.LT

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų