Statinį supa sodai ir atviros erdvės, o pro jo langus atsiveria vaizdai į nemažą vietos parką. Nors dydžiu pastatas yra panašus į gretimus gyvenamuosius namus, jis akivaizdžiai išsiskiria iš jų savo stiliumi ir architektūra.
Namui statyti naudotos medžiagos ir estetiniai sprendiniai traukia žvilgsnį, tačiau pastato išorė akies nerėžia: betono pilkumas atkartoja medžių žievės atspalvius, o langų stikluose atsispindintys augalai dar labiau užmaskuoja „svetimkūnį“.
Naudojant šią statybinę medžiagą, tapo įmanoma sukurti labai dideles vidaus erdves ir tuos pačius apdailos sprendimus pritaikyti tiek eksterjerui, tiek interjerui.
Horizontali betoninė siena, atskirianti vitrininius pirmojo ir antrojo aukštų langus, yra ne tik konstrukcinis, bet ir dekoratyvinis elementas. Išorinėse sienose, tose vietose, kurioms nekeliami labai aukšti tvirtumo reikalavimai, paliktos apskritos kiaurymės – savotiški iliuminatoriai, pro kuriuos galima valandų valandas stebėti hipnotizuojamai siūbuojančias medžių šakas. Be to, jie „palengvina“ betoninę konstrukciją, sienos atrodo žaismingiau.
Didelio namo įėjimą aiškiai pabrėžia abipus durų raudonuose vazonuose stypsantys „sargybiniai“.
Dalis perdangų plokščių, užuot tapusios, pavyzdžiui, balkonais, virto augalų salelėmis. Dizaineriai tiesiai betone paruošė vietą dekoratyviniams augalams: kelios tokios salelės kybo antrame namo aukšte, o nedidelis vandens augalų sodelis driekiasi palei pirmo aukšto langus. Šiame dekoratyviniame vandens telkinyje vienodais atstumais sustatyti vazonai su atogrąžų augalais, aplink kuriuos tarpsta lelijos ir kiti drėgmę mėgstantys arba plūdrieji augalai. Žalia augalija ir vandens čiurlenimas ramina, o visu tuo gėrėtis galima tiek iš vidaus, tiek būnant kieme.
Ryškią argentinietišką saulę pridengia slankiosios „Corten“ plieno širmos. Dideli (dengiantys abu aukštus) ažūriniai, dekoratyviai parūdiję plieno lakštai šalia betoninių namo konstrukcijų atrodo lengvi tarsi nėriniai, o juose lazeriu išpjaustytos asimetriškai išbarstytos kiaurymės atkartoja apskritus sienų „iliuminatorius“.
Šios širmos – puikus dekoratyvinis akcentas, galintis judėti išilgai namo fasado įtaisytais bėgeliais pagal šeimininkų šviesos ar privatumo poreikį ar tiesiog norint įgyvendinti tam tikrą estetinį sumanymą.
Daugybė didelių langų, pro kuriuos į patalpas plūsta dienos šviesa, panaikina ribą tarp vidaus ir lauko: šeimininkai gali grožėtis už lango pliaupiančiu lietumi ar vėjo taršomomis medžių šakomis. Tokia vos matoma riba – langų stiklas – dar labiau praplečia namų erdvę.
Viso interjero dizaino pagrindas – minimalizmas. Neįmantrūs šviestuvai, tik būtini baldai, didelė vientisa patalpų erdvė, pilkšvas koloritas, šiek tiek pagyvintas ryškesnių akcentų.
Labai paprastos formos plieninės konstrukcijos laiptai su stiklo atitvaru yra visą laiką apšviesti. Medinės pakopos kiaurai kerta plienines laiptų konstrukcijos plokštumas – taip architektai suformavo dekoratyvią brūkšninę liniją, kurios ritmas pagyvina lygų pilką metalo plotą.
Abipus laiptų betonines sienas skaido medienos klojinių palikti įspaudai. Horizontaliai dryžuoti paviršiai nelygūs, o jų faktūriškumą dar labiau išryškina krintančios šviesos sukuriami šešėliai. Šios dvi sienos ne tik atrodo reljefiškai, bet ir kuria įspūdį, tarsi būtų ištapytos begale pilkų atspalvių. Juo labiau kad jų išskirtinumą pabrėžia glotnumu ir tolygiu pilkumu kontrastuojantys gretimų sienų paviršiai. Štai taip kūrėjai architektūrinę konstrukciją pavertė kone meno objektu. Beje, šią sienos dekoravimo techniką jie panaudojo ir židinį įrėminančioms sienutėms apdailinti.
Didelė, atvira ir jauki svetainė – ideali erdvė šeimos poilsiui. Vizualiai sunkų betoninių sienų ir lubų derinį atsveria natūralios šviesiu šiltu atspalviu tonuotos medžio grindys, kurios pagyvinamos animalistinio piešinio kilimais.
Bendroje erdvėje įtaisytą virtuvę iš dalies atskiria baldas-pertvara: ryškiai raudonos lentynėlės vazoms ir kitoms dekoratyvioms interjero detalėms iš svetainės pusės ir talpios spintos virtuvės reikmenims – iš kitos. Šios lentynėlės – ne vienintelis kontrastingas spalvinis akcentas: natūralių gamtinių tonų interjerą pagyvina ir daugiau raudonų atspalvių elementų: virtuvės kėdės, staltiesė valgomajame, katino namelis, dekoratyvinė lėkštė ir… raudoni vazonai prie įėjimo durų lauke.
Kampu suprojektuoto namo korpusai yra skirtingo aukščio – vieno ir dviejų aukštų. Antrame aukšte įkurdinti miegamieji kambariai. Šeimininkų miegamasis turi ir dar vieną privalumą – atskirą terasą ant apželdinto vienaaukščio korpuso stogo. Viršutinė terasa – natūralus pagrindinio miegamojo tęsinys.
Pro koridoriaus, vedančio į miegamuosius, langus atsiveria puikūs vaizdai į kiemą. Žalias kiemas sušvelnina betono konstrukcijų šiurkštumą ir suteikia sąlygas atsikvėpti nuo viešo gyvenimo, darbinių rūpesčių ir miesto tempo. Šio namo gyventojai gali mėgautis ramybe ir atsipalaiduoti ant šezlongų lengvame tentų sukuriamame šešėlyje ar plaukiodami baseine – vidaus kiemą juosia medžių ir krūmų juosta, sukurianti jaukią užuovėją.