Kokybiškos spintos paieškos

Kokybiškos spintos paieškos

Neatsiejamas kiekvienų namų bei biurų elementas – spintos. Jose laikomi lauko drabužiai, avalynė bei daiktai, neatradę sau skirtų vietų namų patalpose. Ką reikėtų žinoti, renkantis tinkamiausią spintą?

Vienas populiariausių ir patogiausių sprendimų, kurį renkasi vis daugiau žmonių – spintos stumdomomis durimis. Tokio tipo spintos yra funkcionalios, ilgaamžės bei kokybiškos. Įsirengiant gyvenamąjį būstą ar darbui skirtas patalpas, prireikia ir kitų baldų kaip stalai, kėdės, lovos, virtuvės komplektai. Norint užsisakyti interjero dizainerio paslaugas, iš kokybiškų medžiagų gaminamus baldus, prireikia nemažų investicijų. Atsižvelgiant į baldų kiekį, nuo to priklauso, kiek finansų reikės jiems įsigyti. Neturint reikiamos pinigų sumos, tačiau siekiant atsinaujinti ir įsigyti ne tik spintą, bet ir kitus baldus, gali padėti vartojimo kreditas, daugiau informacijos apie kreditus rasti čia. Specializuotame paskolų banke dirbantys specialistai visuomet pasirengę plačiau papasakoti apie vartojimų kreditų sąlygas, o taip pat daugiau informacijos galima rasti internete.

Dėmesys funkcionalumui

Renkantis bet kokį baldą yra svarbiausia jo kokybiškumas ir funkcionalumas. Pavyzdžiui, įsigijus modernią, tačiau nefunkcionalią, nepatogią, mažai rūbų ir daiktų talpinančią spintą, nusiviliama, todėl prieš priimant sprendimą, kokį baldą pirkti, rekomenduojama atsižvelgti į kelis aspektus. Pirmiausia, renkantis spintą, reikia atkreipti dėmesį į jos konstrukciją ir gerai apgalvoti, kokio dydžio spintos reikės. Namuose esant daugiau nei vienam gyventojui, daiktų taip pat turima daugiau. Todėl apgalvokite, kiek drabužių, avalynės, patalynės ir kitų daiktų norėsite talpinti spintoje. Specialistai rekomenduoja įsigyti didesnę spintą tam, kad ateityje atsiradus naujiems daiktams, būtų kur juos talpinti.

Pagrindinės spintų konstrukcijos dažniausiai būna dvi: stumdomų ir varstomų durų. Stumdomų durų spintos pasižymi patogia atidarymo sistema, todėl neužima papildomos namų erdvės. Ratukai su guoliais ir aliuminio sistemos užtikrina tylų ir sklandų slankiojančių sistemų darbą. Tuo tarpu varstomų durų spintos atsidaro į išorę, todėl jei būstas yra nedidelis, taip dar labiau vizualiai sumažinama jo erdvė. Taip pat varstomų durų spintos ilgainiui gali imti girgždėti, o stumdomų durų spintų sistemos pasižymi jau minėtu tyliu veikimu.

Kadangi stumdomų durų spintos dažniausiai yra gaminamos pagal individualius užsakymus, rekomenduojama apgalvoti, kiek lentynų, stalčių bei kabyklų norėsite joje įmontuoti. Taip pat specialistai siūlo išmatuoti ilgiausių turimų drabužių ilgį tam, kad žinotumėte, kokio aukščio kabyklas užsakyti, o turimi rūbai neliestų grindų. Funkcionali spinta ne tik talpina visus reikiamus daiktus, bet ir patogiai leidžia juos matyti.

Išvaizda – atsižvelgiant į interjerą

Renkantis spintą taip pat būtina tinkama jos estetinė išvaizda. Įvairių raštų, spalvų spintos būsto erdvei suteikia jaukumo, išskirtinumo ir tampa kambario akcentu. Vaikų kambaryje esančiai spintai rekomenduojama rinktis ryškias, žaismingas spalvas, o kituose būsto kambariuose, priklausomai nuo namų interjero stiliaus, pastelines ar klasikines spalvas.

Renkantis spintą būtina nuspręsti, kokios formos jos norėsite. Tai gali būti sieninė, kampinė ar kitokio tipo spinta. Atsižvelgiant į namų interjerą, jame vyraujantį stilių, galima rinktis griežtų arba, priešingai, švelnių formų spintą. Spintų siluetai gali suteikti jaukumo, erdvės įspūdį ar tapti būsto akcentu. Medžiagos, iš kurių  gaminamos spintos ir jų sistemos, atlieka vieną pagrindinių vaidmenų baldo kokybėje. Kadangi bet kokie baldai tampa nepigia investicija, kiekvienam norisi, kad šie tarnautų kuo ilgiau, o iš kokybiškų medžiagų pagamintos spintos ir jų sistemos nereikalauja ypatingos priežiūros. Aliuminio profiliai, stiklo, veidrodžio, laminuotos plokštės užpildai pasižymi geromis techninėmis savybėmis, todėl spintos durys išlieka stabilios, o jos konstrukciniai sprendimai  leidžia ilgą laiką naudotis baldu. Nors kokybiškos medžiagos visuomet kainuoja brangiau, tačiau investicija į jas tampa be jokios abejonės ilgalaikė.

Komentarai

  • Žinoma tokį baldą kaip spinta reikia rinktis kokybišką ir kuo paprastesnį, kad dizainas nepabostų ir tarnautų maksimaliai ilgai. Pastebėjau, jog lengviausiai palaikyti tvarką yra turint atvirą spintą be durų. Žinoma, tam geriausia paskirti atskirą kambarį – drabužinę. Būtent taip ir padariau ir labai džiaugiuosi. Vietos yra užtektinai, niekas nesugrūsta ir atrodo tvarkingai, nes bet kaip sudėjus į tokio tipo spintą, iškart kristų į akis ir nesinorėtų net užeiti į kambarį. O einamiausiems lauko drabužiams pastačiau paprastą pastatomą drabužių kabyklą taip išvengiau koridoriaus erdvės apkrovimo prieškambario baldais, kurie man visiškai nereikalingi ir suteikia erdvės bei tvarkos pojūtį vos įžengus pro duris.

  • Šiaip vienas geriausių pasirinkimų yra metalinės spintos. Ilgaamžiška, pigu, patvaru.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų