Kino ekranuose – I. Dapkūnaitės ir J. Malkovichiaus duetas

Kino ekranuose – I. Dapkūnaitės ir J. Malkovichiaus duetas

Nuo rugsėjo 1-osios Lietuvoje pradedamas rodyti filmas „Apie meilę. Tik suaugusiems“, kuriame po septynerių metų pertraukos vėl kartu vaidina viena garsiausių lietuvių aktorių Ingeborga Dapkūnaitė ir JAV kino bei teatro legenda Johnas Malkovichius.

Pirmą kartą jų kūrybiniai keliai susikirto 2010 m. pradėjus spektaklio „The Giacomo Variations“ repeticijas. Austro Michaelo Sturmingerio režisuotame keturių aktorių kameriniame spektaklyje J. Malkovichius vaidino pagrindinį veikėją Kazanovą, o I. Dapkūnaitė – jo biografiją norinčią parašyti grafienę. Spektaklio premjera įvyko 2011 m. balandį Vienoje, o vėliau jis buvo sėkmingai rodytas Niujorke, Londone ir kitose didžiausiose pasaulio teatrų scenose.

Šįkart abu aktoriai susitinka naujame kino projekte. Nuotaikingoje komedijoje „Apie meilę. Tik suaugusiesiems“ J. Malkovichius vaidina itin populiarų gyvenimo būdo lektorių, skaitantį paskaitas apie svarbiausią iš visų jausmų – meilę. I. Dapkūnaitė vaidina vieną iš jo patarimų susirinkusių išgirsti klausytojų.

Juostoje rodomi patys įvairiausi žmonės su skirtingomis istorijomis, savitomis problemomis, unikaliais norais. Tačiau raizgūs meilės klystkeliai ir netikėti, džiaugsmingi atradimai neaplenkia nei vieno iš jų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų