Kilus panikai Turine, sužeista 1500 žmonių. (Reuters nuotr.)

Kilus panikai Turine, sužeista 1500 žmonių

Kilus panikai Turine, sužeista 1500 žmonių

Čempionų lygos finalo stebėjimas Turine vos nevirto katastrofa. Daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių sekmadienį buvo sužeista, kai tarp klubo „Juventus“ sirgalių kilo panika dėl galimos bombos, sekmadienį pranešė vietos policija.

Skelbiama, kad panika kilo likus maždaug dešimčiai minučių iki varžybų pabaigos vėlų šeštadienio vakarą, kai, kaip manoma, buvo paleistos petardos, o vienas ar daugiau žmonių ėmė šaukti, kad sprogo bomba.

Daugumai žmonių prireikė pagalbos dėl įpjovimų ir mėlynių bei lengvo smegenų sukrėtimo, tačiau trys žmonės, įkaitant mažą berniuką, buvo sužeisti rimtai ir yra sunkios būklės.

Turino prefektas išplatintame pranešime teigė, kad minią „apėmė panika ir psichozė dėl teroro akto“. Jo teigimu, žmonės išsigando, kad didelį garsą sukėlė užpuolikai. Garso šaltinis dar nenustatytas, teigia pareigūnai. Tačiau vietos žiniasklaida skelbia, kad tai galėjo būti petarda.

Išsigandę žmonės taip pat greitai bėgo, kad po to ištuštėjusioje aikštėje matėsi šimtai pamestų sportbačių.

Tarp Turino Šv. Karolio aikštėje buvusių žmonių kilus panikai, minia pajudėjo link išėjimų iš aikštės. Išsigandę žmonės taip pat greitai bėgo, kad po to ištuštėjusioje aikštėje matėsi šimtai pamestų sportbačių.

Šiuo incidentu baigėsi apgailėtinas vakaras „Juventus“ gerbėjams: jų komanda Kardife pralaimėjo „Real Madrid“ rezultatu 1:4.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų