Kauno senamiesčio apartamentai – prabangus, išskirtinės architektūros projektas Kauno senamiestyje

Kauno senamiesčio apartamentai – prabangus, išskirtinės architektūros projektas Kauno senamiestyje

KAUNO SENAMIESČIO APARTAMENTAI – prabangus, išskirtinės architektūros projektas Kauno senamiestyje, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ pripažintas geriausiu ateities projektu.

PROJEKTO VYSTYTOJAS

UAB „CITUS“ – plėtoja gyvenamosios ir komercinės paskirties projektus Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu „CITUS“ plėtoja kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietę Vilniuje „Karaliaučiaus slėnis“, išskirtinių apartamentų projektą KAUNO SENAMIESČIO APARTAMENTAI, multifunkcinių studijų projektą Kaune „Telegrafas“, mažaaukštės statybos namų kompleksą „Neries ardai“, bendradarbystės biurų centrą „Goštauto 8“ Vilniuje ir „Jonučių namus“ Kaune.

Darbų pabaiga – 2018 m. I ketvirtis
Projekto architektas – Gintautas Natkevičius

APIE PROJEKTĄ

Sukūrėme vienintelį naujos statybos nekilnojamo turto projektą Kauno senamiestyje, kuris sujungia gyvenimo nuosavame name kokybę ir gyvenimo miesto širdyje privalumus.

Tik tau… Prabanga ir komfortas… Tai jausmas, užimantis kvapą vos įėjus į apartamentus. Visi apartamentai yra unikalūs ir jie prieinami ne kiekvienam. Bet juk Jūs esate išskirtinis?

PRANAŠUMAI

GERIAUSIA VIETA KAUNO SENAMIESTYJE

KAUNO SENAMIESČIO APARTAMENTAI įsikūrę pačioje senamiesčio širdyje, prie pat Kauno pilies, Santakos parko bei Rotušės aikštės. Kasdien pro savo langus grožėsitės senamiesčio vaizdais. Penktadienį pasinersite į turtingą kultūrinį miesto gyvenimą. Šeštadienio rytą skanausite šviežias bandeles už kampo esančioje kepyklėlėje. Sekmadienį eisite pasivaikščioti į netoliese esantį parką ar paupį.

RACIONALUS APARTAMENTŲ PLANAS IR KVADRATŪRA

Projekte suplanuotas 21 apartamentas, dauguma iš jų – su erdviais balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į Neries upės arba M. Valančiaus skvero pusę. Pasirinkimui – 2, 3 ir 4 kambarių apartamentai, kurie suplanuoti taip, kad kiekvienas gyventojas turėtų pakankamai erdvės savo poreikiams.

IŠSKIRTINIAI SPRENDIMAI

KAUNO SENAMIESČIO APARTAMENTAI bus ne tik taupūs, bet ir tylūs; visuose procesuose nuo projektavimo iki galutinio įrengimo bus naudojami sprendimai, užtikrinantys itin gerą butų garso izoliaciją.

Sienų tarp skirtingų apartamentų garso izoliacija sieks 63 decibelus ir pasieks net A garso klasę. Rinkoje tai analogų neturintis privalumas. Prabangių apartamentų komplekse bus įrengta požeminė 25 vietų parkavimo aikštelė, veiks moderni ir itinefektyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, apartamentai turės didelius vitrininius langus, o fasadą puoš išskirtinės kokybės klinkerio plytelės ir mediniai langai.

VIETA

M. Valančiaus g., Kaunas

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

2 kambarių butai: 46–54 m2
3 kambarių butai: 79–100 m2
4 kambarių butai: 81–119 m2

Prabangūs mansardiniai 4 kamb. apartamentai

Prabangūs mansardiniai 3 kamb. apartamentai

4 kamb. apartamentai

2 kamb. apartamentai

3 kamb. apartamentai

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

IŠORĖS SIENOS

Pastato laikančiosios konstrukcijos – 250 mm storio gelžbetonio monolitas.

Fasado apdaila – iš klinkerio plytelių ir medinių dailylenčių.

VIDINĖS SIENOS

Pastato tarpbutinės sienos – 250 mm storio gelžbetonio monolitas. Vidinės pertvaros – 80 mm storio blokelių mūras.

LANGAI

Apartamentuose įstatyti aliuminio profilių langų rėmai, užpildyti dviejų kamerų trijų stiklų stiklo paketais, su dviem selektyviniais stiklais.

DURYS

Lauko durys – aliuminio profilio su įstiklinimu. Telefonspynė įrengiama prie lauko įėjimo durų.

Patalpose sumontuojami rageliai. Įėjimo į apartamentus durys „šarvo“ tipo su akute.

ŠILDYMAS

Centrinė šildymo sistema, visuose apartamentuose reguliuojama autonomiškai, ir grindinis šildymas (išskyrus sanitarinį mazgą).

VĖDINIMAS

Įrengiami išmetamo oro šalinimo ortakiai ir sumontuojamas rekuperatorius. Fasade įrengiamos šviežio oro paėmimo grotelės ir ortakiai nuo oro paėmimo vietos iki rekuperatoriaus.

LUBŲ AUKŠTIS

Apartamentuose lubų aukštis sieks 2,5–4,0 m.

VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Prie pastato įrengiama vaizdo stebėjimo sistema, kuri leis gyventojams nuotoliniu būdu stebėti tam tikras vietas prie namo.

APLINKOS SUTVARKYMAS

Atliekami lauko gerbūvio darbai: įrengiami varteliai, pėsčiųjų takai, pašto dėžutės, pastatomi apšvietimo stulpai, įrengiamas vidinis kiemelis.

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 2021 € už 1 m2

Energinio naudingumo klasė A

Garso klasė A

KONTAKTAI

Tel.: +370 640 61946
El. p.: info@senamiescioapartamentai.lt

WWW.SEMAMIESCIOAPARTAMENTAI.LT

Komentarai

  • Manau itin gera idėja buvo lauko plyteles, kadangi jos itin gražiai žiūrisi.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų