Karaliaučiaus slėnis – nauji butai ir kotedžai

Karaliaučiaus slėnis – nauji butai ir kotedžai

KARALIAUČIAUS SLĖNIS – tai pirmoji kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietė Lietuvoje, kurioje buvo pristatyti ir sertifikuoti trijų skirtingų energinių klasių – A+, A ir B – būstai ir įrengtas pirmasis šalyje A+ energinės klasės kotedžas.

PROJEKTO VYSTYTOJAS

UAB CITUS – plėtoja gyvenamosios ir komercinės paskirties projektus Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu CITUS plėtoja kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietę Vilniuje KARALIAUČIAUS SLĖNIS, išskirtinių apartamentų projektą „Kauno senamiesčio apartamentai“, multifunkcinių studijų projektą Kaune „Telegrafas“, mažaaukštės statybos namų kompleksą „Neries ardai“, bendradarbystės biurų centrą „Goštauto 8“ Vilniuje ir „Jonučių namus“ Kaune.

Daugiabučių projektuotojas – UAB „Eventus Pro“
Kotedžų projektuotojas – UAB „Voverės namai“

APIE PROJEKTĄ

Pirmieji gyvenvietės etapai jau užbaigti ir čia kuriasi naujieji gyventojai. Šiuo metu gyvenvietėje statomi mažaaukštės statybos butai ir kotedžai. Naujakuriai džiaugsis ypač įvairiomis laisvalaikio zonomis visai šeimai, aptverta ir saugoma teritorija, ekonomišku būsto išlaikymu bei erdve savo poreikiams. Visi kotedžai turės privačius, tujomis apjuostus kiemelius iki 0,85 a, o daugiabučių gyventojai mėgausis grynu oru erdviuose balkonuose.

Šis projektas yra apdovanotas LNTPA (Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos) kaip geriausias gyvenamųjų namų kvartalas Lietuvoje.

PRANAŠUMAI

GYVENVIETĖ MIESTE, GAMTOS APSUPTYJE

KARALIAUČIAUS SLĖNIS įsikūręs Pilaitėje, vos 15 min. automobiliu iki miesto centro. Šalimais – Gilužio ežeras, kuris bus puiki atgaiva karštomis vasaros dienomis. Aplinkui – neužstatyti plotai ir natūrali gamta, kuri leis atsipalaiduoti ir pamiršti čia pat esantį miesto šurmulį.

UŽDARUMAS IR SAUGUMAS

Visa gyvenvietės teritorija bus stebima vaizdo kameromis ir aptverta, o patekti į ją galėsite pro automatinius vartus. Vaikų žaidimų aikštelės bus atskirtos nuo zonų, kuriose gali vykti automobilių eismas, todėl būsite visiškai ramūs dėl savo šeimos saugumo.

LAISVALAIKIO ZONOS VISAI ŠEIMAI

KARALIAUČIAUS SLĖNYJE daug dėmesio skiriama suaugusiųjų ir vaikų laisvalaikiui. Erdviuose vidiniuose kiemuose įrengiamos zonos mažiesiems: smėlio dėžės, sūpynės, batutai, karuselės; vyresniems vaikams ir suaugusiems – lauko treniruokliai, tinklinio aikštelė, lauko stalo teniso stalai, vaismedžių sodai su gultais poilsiui. Čia kiekvienas galės pailsėti ir smagiai praleisti laiką su šeima!

EKONOMIŠKAS IŠLAIKYMAS

Daugiabučiai ir kotedžai pasižymės aukšta A energine klase ir kokybiška statyba. Tai užtikrins, kad Jūsų namuose visuomet bus šilta, o energijos sąnaudos mažos.

VIETA MIESTE

Elbingo g., Pilaitė, Vilnius

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

1 kamb.: 35 m2
2 kamb.: 42 m2
3 kamb.: 53–61 m2
Kotedžai (per du aukštus): 110–111 m2

2 kamb. buto planas

3 kamb. buto planas

 

Tipinis dviejų aukštų kotedžo planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

FASADAS

Fasadui išskirtinumo suteiks struktūrinis dekoratyvinis tinkas ir medinės lentelės. Cokolis bus apklijuotas akmens masės plytelėmis.

LANGAI

Butuose ir kotedžuose bus įstatyti 5–6 kamerų plastikinių profilių langų rėmai su dviejų kamerų, trijų stiklų stiklo paketais ir dviem selektyviniais stiklais.

VIDAUS PERTVAROS

Butus skiriančios sienos – 25 cm storio silikatinių blokelių mūras. Daugiabučiuose sienos tarp butų tinkuotos, pertvaros įrengiamos sanitariniuose mazguose. Kotedžus skiriančios sienos netinkuojamos, pertvaros neįrengiamos.

BALKONAI IR KIEMELIAI

Daugiabučių balkonų turėklai bus pagaminti iš grūdinto stiklo ir medinių lentelių. Balkonai bus surenkami. Kotedžų kiemeliai – apjuosti tujomis.

VANDENTIEKIS

Šaltas vanduo bus tiekiamas iš miesto magistralinių tinklų. Į butus ir kotedžus nutiesti šalto vandens įvadai. Karštas vanduo ruošiamas šilumos punkte, iš kurio į butus ir kotedžus išvedžiojami karšto vandens įvadai. Butuose vandentiekis išvedžiojamas iki numatomų prietaisų įrengimo vietų.

ELEKTRA

Butų ir kotedžų elektros apskaita įrengiama lauko skyde. Visuose būstuose įrengiamas įvadas ir elektros paskirstymo skydelis, kuriame sumontuojamas trifazis automatinis saugiklis.

INDIVIDUALI BŪSTO APDAILA

Profesionalios interjero dizainerės konsultacijos būsto įrengimo klausimais. Planų ir brėžinių parengimas, medžiagų parinkimas ir kokybiškas būsto įrengimas, laikantis terminų. Papildomai galima įsigyti antžemines automobilių parkavimo vietas, stogines ir garažus.

BUTŲ KAINOS

Nuo 1274 € už 1 m2

KOTEDŽŲ KAINOS

Nuo 1056 € už 1 m2

Energinio naudingumo klasė A

KONTAKTAI


Laura Žvaliauskaitė
Tel.: +370 655 56 408
El. p.: laura@cc.lt


Monika Kuzminskaitė
Tel.: +370 682 02 272
El. p.: monika.k@cc.lt

WWW.KARALIAUCIAUSSLENIS.LT

Komentarai

  • mergos tai gražios…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų