Įmonės archyvo nuotr.

Kai dizainas prasideda nuo inžinerijos

Kai dizainas prasideda nuo inžinerijos

 

Kiekvienuose namuose yra viena funkcinė erdvė, kurios dizainą visų pirma nulemia inžinerinė įranga. Tik po jos seka medžiagos, spalvų tonai ir pustoniai, baldai ir visi kiti dekoro elementai. Tai vonios kambarys. Jo jaukumas ir funkcionalumas priklausys nuo to, kur ir kaip išvedžioti vamzdynai, kokie bus pasirinkti prietaisai.

Vokiečių santechninės įrangos gamintoja, kompanija TECE, savo šūkyje skelbianti – „close to you“, artumą vartotojams išreiškia noru ne tik suprasti vartotojų pageidavimus, bet ir įžvelgti natūralius poreikius, pasiūlyti sprendimus, kurie kasdienį gyvenimą papildo maloniais patogumais. Inžinieriai ir konstruktoriai, kurdami naujus produktus, įsiklauso į architektų, projektuotojų ir pačių santechnikų nuomones. Iš to randasi nauji produktai, o pati kompanija yra laikoma vonios kambario inovacijų lydere pasaulyje.

Jos sukurta ir gaminama įranga, planuojant vonios kambario erdves, interjero kūrėjams visiškai „atriša“ rankas ir fantaziją, sukria sąlygas dizaino laisvei.

TECE dušo latakai leidžia atsisakyti gremėzdiškų dušo kabinų. Berėmėmis stiklo sienelėmis atskirta dušo zona vizualiai integruojama į bendrą erdvę. Pastaruoju metu toks sprendimas jau tampa vonios kambario standartu. Tam, kad į lataką subėgtų vanduo, užtenka vos pastebimo nuolydžio, o vieta, kur jis suteka, arba veik nematoma, arba gali būti išnaudota kaip skoningas dekoro elementas.

Interjero dizaineriai mielai naudoja šio gamintojo prietaisus, nes technologiškai jiems yra priderintos ištisos sudedamųjų dalių kolekcijos. Taip sukuriama laisvė rinktis medžiagas ir spalvas, derančias prie prie bendro vonios kambario interjero.

Lietuvoje TECE produkcija prekiauja pagrindiniai santechnikos prietaisų prekybininkai. Vilniuje veikia visos gamyklines produkcijos ekspozicinis centras – TECE Akademija, kur galima apžiūrėti prietaisus, pasikonsultuoti, sužinoti kaip veikia, kaip juos teisingai montuoti.

www.tece.lt
TECE Akademijos adresas – Verkių 34B, Vilnius
tel. 5/ 215 96 48

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų