Jonučių namai – nauja gyvenvietė Kauno rajone

Jonučių namai – nauja gyvenvietė Kauno rajone

JONUČIŲ NAMAI – tai nauja gyvenvietė Kauno rajone, prie Aleksoto ir Garliavos. Gyvenvietėje statomi mažaaukščiai daugiabučiai su išskirtinai sutvarkyta aplinka.

PROJEKTO VYSTYTOJAS

UAB CITUS – plėtoja gyvenamosios ir komercinės paskirties projektus Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu CITUS plėtoja kotedžų ir mažaaukščių daugiabučių gyvenvietę Vilniuje „Karaliaučiaus slėnis“, išskirtinių apartamentų projektą „Kauno senamiesčio apartamentai“, multifunkcinių studijų projektą Kaune „Telegrafas“, mažaaukštės statybos namų kompleksą „Neries ardai“, bendradarbystės biurų centrą „Goštauto 8“ Vilniuje ir JONUČIŲ NAMUS Kaune.

APIE PROJEKTĄ

Čia galėsite mėgautis geriausiais sprendimais už patraukliausią kainą Kaune: uždara ir vaizdo kameromis stebima teritorija, laisvalaikio zonomis įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems, erdviomis terasomis ir balkonais, nedideliais išlaikymo kaštais. Jūsų pasirinkimui – 1, 2, 3 kambarių butai vos keturių aukštų daugiabučiuose. Šalia jūsų gyvens ne daugiau kaip 4 kaimynai!

PRANAŠUMAI

PATRAUKLIAUSIA KAINA KAUNE

JONUČIŲ NAMUOSE naujos statybos butų kainos prasideda vos nuo 29 000 € arba nuo 626 € už 1 m2. Kasdien džiaugsitės ne tik kokybiškais namais, bet ir geriausiais sprendimais Jūsų laisvalaikiui.

LAISVALAIKIO ZONOS VISAI ŠEIMAI

Vidinius kiemus puoš obelys, kurių paunksmėje įrengsime gultus, kad galėtumėte stebėti šalimais žaidžiančius savo vaikus. Žaidimų erdvėse vaikai galės išbandyti sūpynes, čiuožyklas, karstynes, surengti šokinėjimo varžybas ant batutų bei pastatyti gražiausią smėlio pilį. Vyresni vaikai skubės sužaisti stalo teniso partiją, o vakare – į krepšinio arba futbolo aikštelę. Geros savijautos rytais taip pat pasirūpinta – pasitikti saulę galėsite lengva mankšta – lauko treniruokliai vos keli žingsniai nuo namų durų.

UŽDARA GYVENVIETĖ

JONUČIŲ NAMUOSE jausitės tarsi gyvendami nuosavame name. Čia Jūsų privatumą saugos vidinius kiemus stebinčios kameros, o į teritoriją patekti galėsite tik Jūs – visą gyvenvietę juos tvora su automatiniais vartais. Pirmojo aukšto butų kiemeliai bus apjuosti gyvatvorėmis. Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, visoje vidinėje teritorijoje eismas bus ribojamas – jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį.

EKONOMIŠKAS IŠLAIKYMAS

JONUČIŲ NAMUOSE bus įdiegti taupūs ir racionalūs sprendimai. Sandarus namų įrengimas ir autonominio dujinio šildymo sistema užtikrins mažas šildymo sąnaudas net ir šalčiausiu metų laiku.

GYVENIMAS KAIP MIESTE

JONUČIŲ NAMUOSE pažadins paukščių giesmės, o vakare atsipalaiduoti padės namus supančios gamtos ramybė. Prireikus miesto centrą pasieksite per 15 min. automobiliu, o kelionė iki artimiausios maisto prekių parduotuvės truks tik 5 min.

VIETA

Versmės g., Jonučiai II, Kauno raj.

BUTŲ TIPAI IR PLOTAI

• 1 kamb.: 38–39 m2
• 2 kamb.: 53–59 m2
• 3 kamb.: 73–76 m2

1 kamb. butas

2 kamb. butas

3 kamb. butas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

LANGAI

Butuose įstatyti 60 mm pločio „Kommerling“ profilio langai su vienos kameros, dviejų stiklų paketais.

IŠORĖS SIENOS

Pastatų išorinės sienos – iš 380 mm plytų mūro, apšiltinto 200 mm putų polistirolu. Pastato sienoms išskirtinumo suteiks struktūrinis dekoratyvinis tinkas, o cokoliui – klinkerio plytelės.

VIDAUS SIENOS

Pertvaras tarp butų sudaro 120 mm keraminių plytų, 100 mm mineralinės vatos ir vėl 120 mm keraminių plytų sluoksniai (bendras sienos storis – 340 mm). Pertvaros butų viduje – tarp kambarių, sanitarinių mazgų ir kitos – iš 80 mm keraminių blokelių.

DURYS

Įėjimo į pastatą durys – aliuminio profilio, įstiklintos. Jose bus įrengta telefonspynė.
Įėjimo į butą durys – šarvo tipo su akute (keturkampio profilio staktomis).

ŠILDYMAS

Autonominis dujinis. Kiekviename bute bus įrengti dujiniai kondensaciniai katilai.

LUBŲ AUKŠTIS

Lubų aukštis nuo grindų sieks 2,6 m.

BALKONAI

Visuose balkonuose bus sumontuoti metaliniai turėklai, išklota klinkerio plytelių danga.

KVADRATINIO METRO KAINA

Nuo 626 € už 1 m2

BUTŲ KAINA

1 kamb. butų – nuo 29 000 €
2 kamb. butų – nuo 40 000 €
3 kamb. butų – nuo 46 000 €

ŠILDYMO KAINA

1 kamb. buto – apie 30 €/mėn.
2 kamb. buto – apie 38 €/mėn.
3 kamb. buto – apie 52 €/mėn.

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Tel.: +370 638 96603
El. p.: info@jonuciai.lt

WWW.JONUCIAI.LT

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų