Pagalba "Harvey" aukoms. (AP nuotr.)

JAV įžymybės varžosi rinkdamos paramą „Harvey“ padariniams likviduoti

JAV įžymybės varžosi rinkdamos paramą „Harvey“ padariniams likviduoti

Aktorės Sandros Bullock raginamos įžymybės jau skyrė milijonus dolerių Hjustoną nusiaubusios audros „Harvey“ padariniams likviduoti. Pati S.Bullock, turinti namus netoliese esančiame Ostine ir Naujajame Orleane, per Raudonąjį Kryžių paaukojo 1 mln. dolerių.

„Tiesiog esu dėkinga, kad galiu tai daryti“, – sakoma S.Bullock, tokių Holivudo hitų kaip „Gravitacija“ ir „Nematoma pusė“ žvaigždės, pareiškime.

Khloe Kardashian sakė, kad jos garsusis klanas skiria 500 tūkst. dolerių Raudonajam Kryžiui ir labdaros organizacijai „The Salvation Army“. Taip ji atsakė į Kevino Harto iššūkį. Komikas antradienį paskelbė, kad aukoja 25 tūkst. dolerių ir keletą garsenybių paragino pasekti jo pavyzdžiu.

Atsakydami į tai popmuzikos žvaigždė Jennifer Lopez ir jos mylimasis, beisbolo legenda Alexas Rodriguezas bendrame pareiškime „Instagram“ nurodė, kad kiekvienas skiria po 25 tūkst. dolerių. „Šios vaikų nuotraukos ir visa filmuota medžiaga tiesiog pribloškia ir mes tiesiog norime įnešti savo indėlį“, – sakė J.Lopez.

Tarp kitų įžymybių, atsakiusių į K.Harto iššūkį ir paaukojusių po 25 tūkst. dolerių, yra reperė Nicki Minaj, prodiuseris DJ Khaled ir aktorius bei imtynininkas Dwayne’as Johnsonas.

Pastarasis paragino Hjustoną laikytis ir padėkojo K.Hartui, bet, galbūt netiesiogiai kritikuodamas komiko sprendimą nurodyti konkrečias pavardes, pridūrė, kad neskambins savo įžymiems draugams, nes jie jau žino, ką daryti. „Uola“ pramintas galiūnas paragino ir paprastus žmones paaukoti po „baksą ar du“.

Susidūrimais su teisėsauga garsėjantis ritmenbliuzo dainininkas Chrisas Brownas K.Hartui pasakė, kad aukoja 100 tūkst. dolerių, bet plačiau nedetalizuodamas pridūrė, kad jo pinigai „atiteks žmonėms“, nes jis skeptiškai vertinąs Raudonąjį Kryžių.

Kantri dainininkas Chrisas Youngas taip pat paskelbė aukojantis 100 tūkst. dolerių ir paragino gerbėjus prisijungti.

Vieną sėkmingiausių lėšų rinkimų kampanijų surengė amerikietiškojo futbolo žaidėjas J.J.Wattas, žaidžiantis Hjustono klube „Houston Texans“.

Po jo kreipimosi internete greitai buvo surinkta numatyta suma – 500 tūkst. dolerių – ir jis ne kartą didino siektiną sumą. Iki trečiadienio jis surinko 6 mln. dolerių ir dabar siekia 10 mln. dolerių.

Beyonce – viena didžiausių iš Hjustono kilusių žvaigždžių – ir hiphopo megažvaigždė Drake’as, kuris Hjustone turi namą, sakė, kad rengia dosnius pagalbos planus, bet detalių dar nepaskelbė.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų