Jaukumo formuluotė

Jaukumo formuluotė

Objektų dizainerės Barboros Adamonytės-Keidūnės mėnesio rinkinys.

SKĖČIŲ STOVAS „ARID UMBRELLA STAND“ / Funkcija

Dizaineris Jamie’is Wolfondas, „Good Thing“

Su dizaino objektų ženklu „Good Thing“ susipažinau Niujorke. Pirmasis įspūdis prisilietus prie jo kūrėjų darbų – kokybės ir medžiagiškumo vulkanai. Skėčių stovas pagamintas ne iš metalo lakštų ar vytelių, o iš nuostabiai šiltos medžiagos – terakotos. Natūralios spalvos keramika žavi preciziška kokybe, o šauniausia tai, kad ji yra funkciškai nepriekaištinga – sugeria drėgmę ir kvapus.

Šio skėčių stovo dizaineris Jamie’is Wolfondas yra ir paties ženklo įkūrėjas bei kūrybinis direktorius, šiemet žurnalo „Forbes“ apdovanotas meno ir dizaino sričių apdovanojimu „Top 30 Under 30“. Funkciškai ir estetiškai patrauklūs daiktai – puikus šios kompanijos perspektyvumo įrodymas.

Kaina 135 USD (apie 122 Eur)

www.supergoodthing.com

Gamintojų nuotrauka.

PUODELIAI, LĖKŠTĖS IR DUBENYS / Jutimas

Dizainerė Magdalena Kałużna.

Šios kūrėjos keramiką man parodė pažįstamas virtuvės šefas. Subtilios proporcijos, įmantrūs glazūros perėjimai ir daugybės formų puodeliai, tinkami ne tik namų stalui, ne veltui patraukė jo akis.

Studijoje „MK Ceramics“ dirba keramikė Magdalena Kałużna ir jos vyras Michalas. Kopenhagoje įkurtoje studijoje-parduotuvėje, kurioje galima įsigyti rankų darbo puodelių ir lėkščių, už stiklinės sienos, abu šeimininkai stoja prie degimo krosnių. Skirtingų sričių kūrėjų bendras produktas – indai restoranams, kavos barams ir namų kolekcijoms.

Tarp studijos „MK Ceramics“ klientų – žymi barista Mikaela Wallgren, molekulinės virtuvės restoranai ir kompanija „SMEG Poland“. Jei ieškote TO puodelio, galite užsukti į šių kūrėjų studiją-parduotuvę arba tiesiog įsigyti specialiai jums sukurtą kolekciją.

Kaina 150–200 DKK (apie 20–26 Eur)

www.mk-ceramics.com arba Sølvgade 36, 1307 Kopenhaga

Chriso Tonneseno nuotrauka.

BALDŲ KOLEKCIJA „BAY“ / Struktūra

Dizaineriai Inesa Malafej ir Arūnas Sukarevičius (dizaino studija „etc.etc“), „Ergolain“ archyvo nuotraukos

Lietuvių dizainerių sukurti kolekcijos „Bay“ baldai stovi ne bet kur, o centrinėje NATO būstinėje Briuselyje. Juos pasirinko patys NATO darbuotojai, ir nesunku suprasti kodėl.

Aiškios ir švarios linijos, darnus koloritas ir svarbiausia funkciškai bei ergonomiškai patogus baldas – dar vienas objektas į jau atpažįstamą braižą turinčios dizaino studijos kuprinę. Nugludintas kaladėles primenantys elementai vilioja įsipatoginti, užsiskliausti aukštame atloše, o įvairiais komplektais pagal individualius užsakymus galima apstatyti tiek namus, tiek darbo vietą.

Žemo triviečio minkštasuolio kaina nuo 695 Eur (be PVM)

http://www.ergolain.lt

„Ergolain“ archyvo nuotraukos.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų