Jasinskio namai – naujo gyvenimo pradžia

Jasinskio namai – naujo gyvenimo pradžia

JASINSKIO NAMAI – naujo gyvenimo pradžia.

Puikioje Vilniaus vietoje, J. Jasinskio gatvėje, kuriama uždara ir jauki gyvenamųjų apartamentų sala su prestižinės klasės butais ir komercinėmis patalpomis pirmame aukšte. Tai geriausia nauja vieta gyventi – tarp Vingio parko ir Gedimino prospekto.

PROJEKTO PLĖTOTOJAS

UAB „Transmeda“ nekilnojamojo turto plėtojimo srityje sukaupė didžiulę ir sėkmingą patirtį. 2003 m. pastatė 3 žvaigždučių viešbutį „Europa City Vilnius“ ir jį iki šiol sėkmingai administruoja. 2013 m. rekonstravo apleistą pastatą J. Jasinskio gatvėje ir įkūrė BC12 verslo centrą. Šis projektas tapo kultūros paveldo pastatų atkūrimo pavyzdžiu Vilniuje.

Darbų pabaiga – 2017 m. II ketvirtis
Projekto architektas – Rolandas Palekas

APIE PROJEKTĄ

JASINSKIO NAMAI architektūriškai papuoš prestižinę sostinės vietą ir sukurs patrauklią vietą gyventi žmonėms, kurie vertina kokybę ir komfortą.

Garsaus architekto Rolando Paleko suprojektuotame šešių aukštų pastate naujakurių lauks komfortiški 2–5 kambarių butai su daline apdaila. Aukštą gyvenimo kokybę vertinantiems pirkėjams siūlomas uždaras kiemas su balkonais ir terasomis, ypač šviesūs apartamentai su dideliais mediniais langais ir dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Gyvenamųjų apartamentų projektas „Jasinskio namai“ spalvomis susilies su šiandien dar nebaigta tvarkyti J. Jasinskio gatvės senamiesčio zona. Pagaliau harmoningai susijungs aštrios architektūrinės ribos tarp Vingio parko ir senamiesčio.

Architektas

Šio pastato architektas – tai daugelio prestižinių tarptautinių konkursų nugalėtojas R. Palekas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto docentas, „Forum Palace“ rūmų bendraautoris, „Litexpo“ parodų paviljono ir viešbučio „Lietuva“ rekonstrukcijos autorius.

Statytojas

Statybų darbus valdyti ir pagrindinius rangovus parinkti patikėta ilgametei profesionalaus statybų valdymo įmonei „Pro-Hausas“. Tai aktyviai savo veiklą plėtojanti įmonė, kuri intensyviu ir sklandžiu darbu siekia tapti viena stabiliausiai ir perspektyviausiai veikiančių bendrovių Lietuvoje.

PRANAŠUMAI VILNIAUS CENTRAS

Naujieji JASINSKIO NAMAI gyventojai greitai pasieks Vilniaus centrą, o mėgstantys aktyvų poilsį per dešimtį minučių pėsčiomis pateks į kaimynystėje esantį Vingio parką, aplankys senąjį Žvėryną ar ramiai pasivaikščiodami vakarus praleis Neries krantinėje.

PUIKI INFRASTRUKTŪRA

Prestižinių JASINSKIO NAMAI gyventojai visomis kryptimis lengvai ir greitai pasieks parduotuves, prekybos centrus, viešojo transporto stoteles, laisvalaikio ir poilsio centrus, gausybę įvairių lankytinų vietų. Viskas šalia: ramus Vingio parkas, pulsuojantis Gedimino prospektas, nepakartojamas senamiestis, kavinės, restoranai, skverai, verslo objektai, prekybos centras „Panorama“, Simono Daukanto gimnazija ir vaikų darželis.
Vingio parkas – 10 min. pėsčiomis.
Gedimino prospektas – 2 min. pėsčiomis.
Katedros aikštė – 15 min. pėsčiomis.
Vaikų darželis – 3 min. pėsčiomis.
S. Daukanto gimnazija – 1 min. pėsčiomis.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

JASINSKIO NAMAI naujakuriai įgis aukščiausios kokybės būstus prestižinėje miesto vietoje, nes šiame projekte susijungia ilgametė patirtis, naujausi architektūros sprendimai, pažangios technologijos ir kokybiškos medžiagos. Taip JASINSKIO NAMAI įgauna aukštesnę vertę, o būsimieji gyventojai – didžiausią komfortą. Modernus „Jasinskio namų“ daugiabutis – tai B energinio naudingumo klasės pastatas, pasižymintis didesne išorės sienų šilumine varža. Tačiau šiuolaikiškam ir patogiam gyvenimui vien šilumos nepakanka, todėl pastate suprojektuota rekuperacinė vėdinimo sistema, efektyvus ir aukštesnį komforto lygį užtikrinantis grindinis šildymas. Šviesa į erdvius kambarius sklis pro medinius vitrininius langus.

Solidus mūrinis klinkerio plytų fasadas ir klinkerio bei betono trinkelių takai, liftai, apsaugos sistemos uždarame kieme, vaikų žaidimo erdvės, suoliukai, šiukšlių dėžės, kiemo apšvietimas ir didelė dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje užteks vietos visiems automobiliams, – šie ir kiti pranašumai užtikrins patogų ir saugų gyvenimą JASINSKIO NAMUOSE.

VIETA MIESTE

J. Jasinskio g. 14, Naujamiestis, Vilnius

VIZUALIZACIJA

AUKŠTO PLANAS

IŠSIRINKITE SAVO POREIKIUS ATITINKANČIUS BUTUS:

• 2 kamb. 35–57 m2
• 3 kamb. 58–74 m2
• 4 kamb. 76–108 m2
• 5 kamb. 114 m2

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

KONSTRUKCIJOS

Gręžtiniai poliniai pamatai ir monolitinis rostverkas, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, perdangos ir laikančiosios konstrukcijos – gelžbetoninės monolitinės.

IŠORĖS SIENOS

Tai trisluoksnė vėdinama konstrukcija: 180 mm storio silikatinių blokelių mūras, apšiltintas 180 mm storio „Paroc“ akmens vatos sluoksniu ir apmūrytas geltono klinkerio plytomis. Projektinė išorinės sienos šiluminė varža R = 6,53 m2K/W.

VIDAUS SIENOS IR PERTVAROS

Namo vidaus sienos sumūrytos iš 240 mm storio silikatinių blokelių. Pertvaros butuose – taip pat mūrinės, 120 mm storio, tinkuotos.

LUBOS

Buto patalpų aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki lubų perdangos ne mažesnis nei 2,75 m.

LANGAI

Mediniai langai su trijų stiklų dviejų kamerų saulės kontrolės stiklo paketais, kurių vidinis stiklas – selektyvinis. Vidinis stiklas padengtas permatoma apsaugine danga. Akustinio komforto klasė – C. Numatyta mikroventiliacija.

DURYS

Įėjimo į butą durys – šarvo tipo, iš abiejų pusių apdailintos dažyta MDF plokšte su seifinio tipo spyna ir plačiakampe akute.

KELEIVINIS LIFTAS

Lifto apdaila – nerūdijantysis plienas su viena veidrodine siena. Liftas pritaikytas neįgaliems žmonėms, jo mygtukai – su Brailio raštu.

ŠILDYMAS

Pastato gyvenamosioms patalpoms šildyti suprojektuota grindinė šildymo sistema. Kiekvieno aukšto laiptinėje numatytos individualios šilumos apskaitos prietaisų spintos.

ELEKTRA

Kiekvienam butui numatomas 8 kW galios trifazis įvadas. Elektros skydelis montuojamas prie įėjimo į būstą. Bute išvedžiota elektros instaliacija, sumontuotos potinkinės skirstymo ir montažinės dėžutės.

VANDENTIEKIS

Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Įrengiama nuotolinė šalto vandens sunaudojimo apskaita. Laiptinėse įrengiama kiekvieno buto šalto vandens apskaita, sumontuoti paskirstomieji kolektoriai. Plastikiniai daugiasluoksniai vamzdynai įrengiami iki projekte nurodytos santechnikos prietaisų vietos ir uždaromi aklėmis.

VĖDINIMAS

Kiekviename bute numatyta galimybė įrengti atskirą vėdinimo sistemą ir suprojektuota po atskirą vėdinimo kanalą orui šalinti iš kambarių, galima prijungti specialų buitinį rekuperatorių; visi oro ištraukimo kanalai (cinkuotos skardos ortakiai) izoliuojami 30 mm storio akmens vatos kevalais su aliuminio folijos danga. Požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse pagal gaisrinės saugos reikalavimus suprojektuotas vėdinimas, užtikrinantis išmetamosiomis dujomis užteršto oro pašalinimą ir šviežio oro tiekimą. Visų oro šalinimo ir oro tiekimo iš požeminės automobilių aikštelės sistemų veikimas automatizuotas pagal proporcingai išdėstytų CO daviklių nustatymus: vėdinimo sistemos įsijungia tada, kai ilgalaikio poveikio ribinė vertė (IPRV) viršija 25 mg/m3 oro (arba 20 ppm).

BUTŲ KAINOS

Nuo 76 000 €
(nuo 1 940 € už 1 m2)

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Rasa Čipkuvienė
+370 686 35 015
rasa@jasinskionamai.lt

Paulius Pranckevičius
+370 652 99 111
paulius@jasinskionamai.lt

WWW.JASINSKIONAMAI.LT

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų