(Reuters nuotr.)

Ispanijos „Banco Popular“ parduotas už 1 eurą

Ispanijos „Banco Popular“ parduotas už 1 eurą

Europos bankų gelbėjimo mechanizmo dėka išgelbėtas žlungantis Ispanijos „Banco Popular“, jį pardavus „Banco Santander“.

Šiuo metu „Banco Popular“ turi žalingų ar blogų paskolų už 37 mlrd. eurų, rašo The Financial Times. Per kelias pastarąsias dienas šio banko rinkos vertė sumažėjo perpus ir Europos Centrinis Bankas (ECB), nusprendęs, kad bankas dėl likvidumo problemų gali žlugti, pranešė apie tai Bendrai pertvarkymo valdybai (BPV).

Speciali 2015 metais įkurta institucija yra pavesta užtikrinti tvarkingą žlungančių bankų pertvarkymą, padarant kuo mažesnį poveikį susijusių ES šalių ir kitų šalių realiajai ekonomikai bei viešiesiems finansams.

Per „Banco Popular“ pardavimo aukcioną, kurį surengė BPV, „Santander“ buvo pripažintas laimėtoju.

Vykdydamas sandorį, „Santander“ tarp savo akcininkų išplatins akcijų už 7 mlrd. eurų. Manoma, kad šių lėšų pakaks, kad būtų patenkintas „Banco Popular“ kapitalo poreikis ir būtų sustiprintas jo balansas, rašoma „Santander“ pranešime.

„Santander“ ir „Banco Popular“ integracija gerokai sustiprins „Santander“ pozicijas Ispanijoje ir Portugalijoje.

Ispanijoje susijungęs bankas užims pirmą vietą rinkoje ir pagal paskolų portfelį, ir pagal indėlių sumą, o jo klientų skaičius padidės iki 17 milijonų.

Susijungęs bankas, kuris veiks su prekės ženklu „Santander“, užims 25 proc. mažojo ir vidutinio verslo kreditavimo rinkos, kuri yra viena svarbiausių Ispanijos ekonomikos augimo varomųjų jėgų, pažymi „Santander“.

„Banco Popular“ Portugalijos operacijų ir „Santander“ padalinio šioje šalyje („Santander Totta“) integracija paspartins banko verslo plėtrą ir sustiprins jo pozicijas Portugalijoje.

„Santander“ papildomai atidės 7,9 mlrd. eurų galimiems nuostoliams iš „Banco Popular“ paskolų, kad užtikrintų banko rezervų ir kapitalo rodiklių atitiktį visos banko grupės rodikliams.

Europos Komisija (EK) trečiadienį pritarė „Santander“ ir „Banco Popular“ sandoriui ir pabrėžė, kad „Banco Popular“ klientų aptarnavimas“ nebus sutrikęs, rašo britų verslo dienraštis „The Financial Times“.

Ekspertų skaičiavimais, 3,5 mlrd. eurų nuostolius praėjusiais finansiniais metais patyrusiam „Banco Popular“ reikalingas papildomas 3–5 mlrd. eurų kapitalas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Komentarai

 • Mano vardas yra ponia Maria Pedro, GARANTIJŲ TRUSTŲ PASKOLŲ BIULETENIS. Ar jums reikia skubios paskolos, kad padengtumėte skolas, ar jums reikia paskolos, kad pagerintumėte savo verslą, ar jums reikia konsolidavimo paskolos, hipotekos ar kitų paskolų? Ar jus bankai ir kitos finansų institucijos atmetė? Ieškokite ne daugiau, nes mes esame čia, kad visi jūsų finansiniai sunkumai atitiktų praeitį !!! Mes suteikiame paskolas įmonėms, privatiems subjektams ir patikimiems asmenims už mažą ir įperkamą palūkanų normą nustatytam 1-30 metų laikotarpiui ir šešių mėnesių lengvatiniam laikotarpiui iki mėnesio įmokos pradžios. Galite susisiekti su mumis el. Paštu: (mariapedroguaranteetrustloan@gmail.com)

  DUOMENŲ TAIKYMAS

  1) Vardas:
  2) Šalis:
  3) Adresas:
  4) Lytis:
  5) Šeiminė padėtis:
  6) Profesija:
  7) Telefono numeris:
  8) vieta darbo vietoje:
  9) mėnesinės pajamos:
  10) Paskolos suma:
  11) paskolos trukmė:
  12) Paskolos tikslas:
  13) Gimimo data:
  Ačiū

 • TITLE: SBLC/BG LEASE & PURCHASE – NO TRANSMISSION FEE

  We are project funder as well as financial lender. We have BG/SBLC specifically for BUY/LEASE at a leasing price of 4%+1% of face value Issuance by HSBC London and many other 25 top AA rated Bank in Europe, Middle East or USA. We also secure funding. Also We are into the provision of short term and long term business/personal loans for both small and large scale business funds.

  FOR LEASING OF BG/SBLC

  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

  LEASING FEE = 4%+1%

  FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC

  PRICE = 32%+1%

  MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bring their clients and are 100% protected. In complete confidence, we will work together for the benefits of all parties involved.

  Name: Abdul selim gul

  Contact Email: easyfinanceltd980@gmail.com

  • Atsakyti
 • We are authorized Financial consulting firm that work directly with
  A rated banks eg Lloyds Bank,Barclays Bank,HSBC bank etc

  We provide BG, SBLC,and lots more for clients all over the world.

  We are equally ready to work with Brokers and financial
  consultants/consulting firms in their respective countries.

  Our procedures are most reasonable and safest as we operate a 100% financial risk free process which entails that the issuing and receiving bank continues the transaction immediately after DOA is countersigned

  We offer certifiable and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions. We are RWA ready to close leasing with any interested client in few banking days

  We hope to establish a long term business relationship with you even after this first trial

  Regards
  WALSH SMITH, ROBERT
  email : info.iqfinanceplc@gmail.com
  skype: cpt_young1
  Tel contact: +447031968934
  Registered No: 04374045

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų