Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Interjero dizainerės D. Sakevičės namų favoritai

Interjero dizainerės D. Sakevičės namų favoritai

Interjero dizainerė Dovilė Sakevičė, kaip ir dera šios specialybės atstovei, namuose vadovaujasi praktiškumo principais. Jos erdvėje karaliauja minimalizmas, šviesa ir mielų smulkmenų skleidžiamas jaukumas. Neapsikrauti nereikalingais mažmožiais ir kuo greičiau suprasti, kad daiktai turi tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai, dizainerė nuolat pataria ir savo klientams.

 

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Augalai

Augalų gausybe namuose negaliu padžiaugti. Tačiau galiu pasigirti keliais tikrai dideliais „medžiais“! Pirmenybę skiriu gigantiškiems egzotiniams palminiams augalams, kuriuos gana lengva prižiūrėti. Tikiu, kad tokie ne tik sumaniai užpildo erdvę, bet ir padeda namuose sukurti stebuklingą atmosferą. Juk žalia spalva neatsiejama nuo gyvybės ir gamtos. Visa tai turi didžiulės puikiai mūsų savijautai. Prie žalumos stovintis fotelis su pledu taip pat yra ypatinga šio namų kampelio dalis. Tai ramaus poilsio zona tiek man, tiek vaikams.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Skulptūra

Ši skulptūra su manimi gyvena jau ilgai. Parsivežiau iš tėvų namų, bet juokingiausia, kad nežinau, nei iš kur ji atsirado, nei kiek jai metų. Tačiau skulptūra tikriausiai būtų tas daiktas, kuris kraustantis į kitus namus su manimi iškeliautų pirmas.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Motyvuojantys „printai“

Be galo mėgstu paveikslus ir kitus daiktus su įvairiais užrašais ir frazėmis. Jie stiprina vidinę motyvaciją. Žinoma, tų užrašų neskaitome kiekvieną dieną, tačiau jie nevalingai traukia mūsų dėmesį ir akis. Jie mus įkvepia net tada, kai to nepastebime. O pasąmonės galia iš tikrųjų stipri!

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Lėkštės

Skalūno plokščių lėkštės – laimingų klientų dovana. Be galo smagu, kai vykdant projektą taip susibendrauji su žmonėmis, kad jie ne tik tave pažįsta, bet ir puikiai suvokia, kas tau patinka. Šias lėkštes dažniausiai naudojame vasarą kepdami patiekalus ant grotelių arba kaip padėklus salotoms, vaisiams ir uogoms patiekti.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Puodeliai

Nenuostabu, kad mano mėgstamiausias puodelis – su užrašu (juokiasi). Tačiau mudu su vyru turime ir be galo jaukius puodelius, iš kurių nuolatos geriame kavą. Jie tokie patogūs! Nepatikėsite, tačiau tie puodeliai seniai pirkti „Ikea“ parduotuvėje. Nesvarbu, kad ir kiek tokių pat ten ieškočiau, nebegaliu rasti.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Namų kvapai

Kvapai viešpatauja beveik kiekviename namų kampelyje – nuo svetainės, miegamojo iki vonios kambario. Man labai svarbi asmosfera, patinkanti tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Tad pirmiausiai renkuosi natūralius ir neutralius vynuogių, bambukų ar linų kvapiklius. Džiugina, kai į namus įžengę svečiai visada paklausia, kas čia taip gardžiai kvepia.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Ypatinga miegamojo atmosfera

Svarbiausi daiktai miegamajame – naktinis staliukas ir kokybiška patalynė. Ant mano naktinio staliuko stovi paveikslas su užrašais, kvapiklis ir vaza su gyvomis gėlėmis. Niekada nelaukiu, kol gėlių nupirks vyras, randu laiko ir noro pasidovanoti. Žiemą renkuosi eukalipto, monsteros lapus arba rožes, o vasarą namuose būtinai turi puikuotis bijūnų žiedai. Be to, nuotaikai pakelti ir vidinei motyvacijai sustiprinti dažnai prie lovos pasidedu mėgstamų žurnalų su savo aprašytais ir įgyvendintais projektais.

Tinkama patalynė taip pat yra gero poilsio garantas. Daug dėmesio skiriu kokybiškiems audiniams, natūralumui ir tekstūrai.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Laikrodis

Man be galo svarbus laikas, jį sekti ir stebėti. Esu laiko planuotoja, nes nuolatos noriu suspėti atlikti visus darbus ar nuveikti daugiau, nei esu tą dieną numačiusi. Nors šis laikrodis visiškai nedidelis ir kai kuriems nelabai suprantamas, bet man yra labai svarbus ir naudingas namų objektas.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų