Hansgrohe SE

„Hansgrohe“: estetikos ir funkcijos darna, naujienos iš ISH parodos Frankfurte

„Hansgrohe“: estetikos ir funkcijos darna, naujienos iš ISH parodos Frankfurte

Vokietijos kompanija „Hansgrohe“, žinoma savo inovatyviais techniniais sprendimais ir bendradarbiavimu su garsiausiais dizaineriais, 2017 metų Frankfurto „ISH“ parodoje didžiausią dėmesį skyrė kartu su „Phoenix design“ sukurtoms dušo kolekcijoms „Croma 280“, „Raindance E“, bei naujoms „Metropol“ ir „Metropol Classic“ maišytuvų kolekcijoms.

Auksinė „Metropol Classic“ kolekcija

„Hansgrohe“ maišytuvų kolekcija pasipildė „Metropol Classic“ – bendradarbiaujant su „Phoenix design“ sukurta aukščiausio lygio maišytuvų, skirtų privatiems ir viešbučių vonios kambariams, kolekcija. Išskirtinis šios kolekcijos elementas – auksiniai akcentai. Pagal specialų užsakymą gaminami ir maišytuvai ne mažiau elegantiškais gryno chromo paviršiais.

Būdingas kolekcijos bruožas – aiškios briaunos ir lenktos linijos, pereinančios į kvadratinį pagrindą. Auksiniai paviršiai gauti specialia „PVD“ technologija padengiant chromą vakuume ir yra nepaprastai atsparūs trinčiai bei įbrėžimams. Derinant prie „Metropol Classic“, sukurtos ir jau egzistuojančių dušo sistemų versijos, papuoštos auksiniais akcentais.

Universalioji „Metropol“

„Metropol“, sukurta taip pat kartu su „Phoenix design“, yra didžiausia vonios maišytuvų kolekcija, siūlanti trijų tipų maišytuvų rankenas ir prie grindų tvirtinamą maišytuvą laisvai stovintiems praustuvams ar vonioms. Kolekciją iš kitų išskiria ryškus ir aiškus geometrinis dizainas – kvadratinio skerspjūvio pagrindas ir maišytuvo snapeliui lygiagreti rankena sukuria tikslumo ir harmonijos įspūdį. „Metropol“ maišytuvą nesunku parinkti bet kuriems poreikiams – siūlomi trys pagrindo aukščiai ir du snapelio ilgiai įvairiems praustuvams ir naudojimo įpročiams, vonios ir dušo maišytuvus galima pasirinkti tradicinio ar montuojamo į sieną dizaino.

„Hansgrohe“ buvo pirmieji pasiūlę kilpos formos maišytuvo rankeną dar 1980-aisiais. „Metropol“ tęsia šią idėją, tačiau galima rinktis ir uždarą arba naujausio tipo maišytuvą – su specialiu „Select“ kartridžu, leidžiančiu įjungti ar išjungti vandens srovę mygtuko paspaudimu be jokių papildomų priemonių.

 

Populiarusis „Croma“

Vartotojų apklausos parodė, kad didelio skersmens viršutinės dušo galvos vis dar labai mėgstamos. „Croma“ – populiariausia ir itin įvairiapusė „Hansgrohe“ dušo produktų kolekcija. Naujausia jos dalis – „Croma 280“ serija pirmiausia įspūdį padaro savo matmenimis: dušo galva, kaip ir sako pavadinimas, yra net 280 mm skersmens. Įdėmiau įvertinus, įspūdis neblėsta – pagaminta iš metalo, užtikrinančio ilgaamžiškumą, „Croma 280“ stebina formų tikslumu ir švariomis linijomis.

Duše vanduo maišomas su oru, todėl mažiau taškosi ir sukuria švelnesnį, malonesnį pojūtį. O pasirinkus variantą su „EcoSmart“ technologija, vandens sunaudojama vos 9 litrai per minutę – tai net du kartus mažiau, nei standartiniuose modeliuose.

    

„Raindance E“ – tarsi šokis lietuje

Kvadratinė elegancija – švarios ir aiškios „Raindance E“ linijos papuošia bet kurį vonios kambarį. Montuojama sienoje ar ant specialaus stačiakampio vamzdžio kvadratinė 30 x 30 cm galva užlieja kūną tūkstančiais minkštų stambių lašų, o purkštukai centre, išdėstyti mažesniais intervalais, intensyviai prausia stipresne srove. Montavimui lubose numatyta dar didesnė – net 40 x 40 cm dušo galva. Visi „Raindance E“ modeliai galimi ir su „EcoSmart“ technologija, leidžiančia taupyti vandenį.
Iki 60 cm pločio siekiantis termostatas, kuris gali būti naudojamas kaip lentynėlė, ir vertikalus vamzdis padengti specialiu stiklu. Beje, vamzdis gali būti dviejų ilgių – 150 cm versija puikiai tinka šeimoms, turinčioms vaikų, arba prausimuisi sėdint.
Minimalistinis „Raindance E“ elementų dizainas puikiai dera su kitomis „Hansgrohe“ maišytuvų kolekcijomis ir dušo produktais.

   

Pasirink malonumą su „RainSelect“

Didėjančių dušo erdvių ir skirtingo stiliaus vandens sroves pasirinkti leidžiančių dušo galvų tendencija tęsiasi. „Hansgrohe“ kompanijos „RainSelect“ technologija siūlo supaprastintą ir intuityvų vandens srovės pasirinkimą vienu mygtuko paspaudimu – visai kaip elektros jungikliai leidžia sukurti įvairius apšvietimo scenarijus patalpoje. Horizontalus komponavimas ir taurios medžiagos – metalas arba (baltas arba juodas) stiklas – pabrėžia minimalistinį prietaiso dizainą. Šalia mygtukų išdėstyti elegantiški vandens srovės stiprumo ir temperatūros reguliatoriai. „RainSelect“ technologija yra grynai mechaninė ir veikia be elektros. Tame pačiame korpuse įrengta ir rankinio dušo jungtis bei laikiklis, o tai leidžia išvengti papildomo sienos gręžimo.
„RainSelect“ vizualiai estetiškai dera prie „Rainmaker Select“ ir kitų viršutinių dušo galvų.

  

Nauja ilgai laukta funkcija – „Unica Comfort“

Dušo vamzdį išrado „Hansgrohe“ įkūrėjas Hansas Grohe. Šiandien „Hansgrohe“ šį išradimą pristato iš naujo. Dabar tai ne vien rankinio dušo laikiklis, bet ir tvirta rankena įsikibti, sertifikuota „TÜV Süd“. Saugumas vonioje, o ypač duše, kur grindys visuomet šlapios, yra kasdieninis visų rūpestis. Todėl net keista, kaip iki šiol niekas nesugalvojo sujungti šių dviejų funkcijų. Šie 25 mm skersmens žalvariniai vamzdžiai atlaiko iki 2000 niutonų arba 200 kilogramų svorio apkrovą, todėl galima drąsiai įsitverti. Dar vienas netikėtas sprendimas – neslidžiu plastiku padengtas skersinis, itin naudingas, kai reikia pasirūpinti kojomis. Kompaktiška versija taip pat tinka ir vonioms, yra integruota šampūno lentynėlė.

  

 

Dizaino lyderis pagal IF reitingą

Pagal naujausią 2017 metų Tarptautinio Dizaino Forumo (International Forum Design– iF) vertinimą kompanija „Hansgrohe Group“ su prekiniais ženklais „AXOR“ ir „hansgrohe“, surinkusi 1040 taškų yra 6 vietoje iš 2000 į prestižinį „iF“ apdovanojimą pretendavusių kompanijų visame pasaulyje ir lenkia net tokius garsius prekinius ženklus, kaip „Audi“, „BMW“ ar „Apple“. Tarp visų santechnikos gamintojų „Hansgrohe“ kompanija yra lyderė!

www.hansgrohe.lt

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų