Gvazdikų namai – nauja individualių namų gyvenvietė Valakampiuose

Gvazdikų namai – nauja individualių namų gyvenvietė Valakampiuose

GVAZDIKŲ NAMAI – nauja 8 individualių namų gyvenvietė prestižinėje miesto dalyje, Antakalnyje, vaizdingoje Aukštagirio miško apsuptyje. Erdviuose, kokybiškuose, funkcionaliai suplanuotuose namuose už buto kainą Jūsų šeima mėgausis privačiu poilsiu, jaukumu ir ramybe.

PROJEKTO VYKDYTOJAS

Projekto vystytojas – bendrovė „Re world“. Pardavimus ir rinkodarą valdo bendrovė „Novalex“, projekto statybą ir techninę priežiūrą vykdo – „Jungtiniai projektai“.

Naujasis gyvenamųjų namų kompleksas bus užbaigtas 2017 m. gegužės mėn.

APIE PROJEKTĄ

GVAZDIKŲ NAMAI – tai 8 dviaukščiai klasikinės architektūros pastatai, kurių erdvės suprojektuotos patogiam šeimos gyvenimui. Kiekvienas namas turės kiemelį su terasa, prie kiekvieno namo bus įrengta stovėjimo aikštelė šeimos automobiliams. Uždara gyvenvietės teritorija bus visiškai sutvarkyta. Gyvendami čia, sau ir savo šeimai padovanosite patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pilną gyvenimą.

Gvazdikų namai

PRANAŠUMAI

PUIKUS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS

Kiekviename name įrengtas dujinis katilas, šiuolaikiškas ir ekonomiškas grindinis šildymas, vieta židiniui, vitrininiai mediniai langai. GVAZDIKŲ NAMAI – tai racionali investicija į kokybišką gyvenimą, nes tai namai su didžiausia daline apdaila už buto kainą.

NAMAI JŪSŲ ŠEIMOS POILSIUI

Kiekviename name projektuojami 4–5 kambariai. Pirmame namo aukšte numatytos erdvės svetainei su židiniu, virtuvei, valgomajam bei papildomam kambariui (darbo, svečių ar svetainės praplėtimui), antrame – miegamiesiems, drabužinei, vaikų ir vonios kambariams. Kiekvienas namas turės kiemelį su terasa, kurioje galėsite mėgautis poilsiu ir jaukiais šeimos ir draugų vakarėliais. Erdvi antro aukšto maumedžio terasa, kurią įstiklinę turėsite nepakartojamą žiemos sodą.

SUTVARKYTA APLINKA

Visiškai sutvarkyta uždara gyvenvietės teritorija: asfaltuotas privažiavimas iki pat namų, pasėta veja ir pasodinti medeliai, šaligatviai grįsti trinkelėmis, kiemeliuose įrengtos terasos.

ŽALIA GYVENVIETĖ

GVAZDIKŲ NAMAI apsupti įkvepiančiomis gamtos vertybėmis, poilsio infrastruktūra. Vos už keleto žingsnių nuo gyvenvietės – jaukūs pasivaikščiojimai pušynų takeliais, smagūs pasivažinėjimai dviračiais, vaizdingos Neries ir Kairėnų ežero pakrantės bei išskirtinis Antakalnio apylinkių kraštovaizdis.

PATOGI INFRASTRUKTŪRA

GVAZDIKŲ NAMAI nutolę vos 15 min. automobiliu nuo miesto centro. Dėl strategiškai patogios vietos ir tinkamai išvystytos infrastruktūros itin lengvai ir greitai pasieksite Nemenčinės plentą, prekybos centrus, artimiausias mokyklas, darželius.

VIETA MIESTE

Gvazdikų g. 159, Antakalnis, Vilnius

NAMŲ TIPAI IR PLOTAI

4 arba 5 kamb. namas nuo 102 iki 114 m2

1 aukšto planas

2 aukšto planas

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

IŠORĖS SIENOS

Blokelių mūras, apšiltintas 200 mm putų polistirolu.

FASADAS

Apdailai naudojamas dekoratyvinis tinkas.

STOGAS

Įrengiamas plokščias (sutapdintas) namo stogas su ne mažiau kaip 250 mm putų polistirolo šilumos izoliacija ir 30 mm akmens vatos sluoksniu bei dviem bituminės dangos sluoksniais.

VIDINĖS SIENOS IR PERTVAROS

Visos namų vidinės sienos ir 100 mm blokelių mūrinės pertvaros tinkuojamos gipsiniu tinku.

LANGAI IR PALANGĖS

Įrengiami mediniai langai su dviejų kamerų trijų stiklų paketais, montuojami su vėjo bei garo izoliacinėmis juostomis. Išorinės palangės skardinės, lango rėmo spalvos.

DURYS

Įėjimo į namą durys medinės su dviejų kamerų trijų stiklų paketu.

GRINDYS

Visame namo plote išliejamas betoninis išlyginamasis sluoksnis su garo ir šilumos izoliacija.

TERASOS

Pirmame aukšte įrengiamos erdvios medinės terasos. Antrame aukšte įrengiamos terasos su ≥ 220 mm putų polistirolo apšiltinimo sluoksniu, architektūrinė danga ir metaliniai turėklai.

ŠILDYMAS

Katilinės patalpoje įrengiamas dujinis momentinis katilas su rezervuaru. Katilo dūmams išmesti sumontuotas „Schiedel“ kaminas. Pirmame ir antrame aukštuose įrengiamas grindinis šildymas su atskirų zonų temperatūros valdymu.

VĖDINIMAS

Natūralaus vėdinimo sistema.

SILPNOSIOS SROVĖS

Namų viduje įrengiami autonominiai dūmų detektoriai.

ŽIDINYS

Įrengiamas „Schiedel“ kaminas krosnelei.

APLINKA

• Teritorija aptveriama ažūrine tvora su automatiniais įvažiavimo vartais prie kiekvieno namo.
• Įvažiavimo zona ir automobilių aikštelės išklojamos trinkelėmis.
• Teritorija apželdinama veja ir dekoratyviniais želdiniais.
• Iš trinkelių ir vejos bortelių suformuojami takeliai ir praėjimai.
• Aplink namus įrengiama akmens skaldos nuogrinda su vejos borteliais.
• Išasfaltuojamos gatvės.
• Nutiesiami šaligatviai.
• Įrengiamas gatvės apšvietimas su 5 atramų šviestuvų komplektu.

NAMŲ KAINOS

Nuo 1169 € už 1 m2
Nuo 119 000 € už namą

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Projekto pardavimų vadovė
Ilma Stasiulytė
Tel.: +370 610 05927
El. p.: ilma@gvazdikunamai.lt

WWW.GVAZDIKUNAMAI.LT

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų