(BNS nuotr.)

G. Kildišienei teks atsisveikinti su „valstiečiais“

G. Kildišienei teks atsisveikinti su „valstiečiais“

Didžiausios Seimo partijos lyderiai tvirtina, kad buvusi parlamentarė Greta Kildišienė apsisprendė trauktis iš partijos.

Šią žinią partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė trečiadienį po Seime vykusio „valstiečių“ vadovybės susitikimo. „Mums rūpėjo du atsakymai, ir du atsakymus mes gavom: kad G.Kildišienė išeina iš partijos, ir kad G.Kildišienės politinės ateities mes nekuriame. Toliau partija (su ja) nebesiejama“, – sakė Seimo pirmininkas V.Pranckietis.

Partijos vadovas R.Karbauskis sakė, jog trauktis iš politikos esantis G.Kildišienės asmeninis sprendimas.

„Mes niekada jokiam kontekste nešnekėjom nei apie Europos Parlamento rinkimus, nei apie kitokius rinkimus“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

„Pas mus nėra taip, kad mes šaliname žmogų (be priežasties). Mes neturime priežasties ir niekada nebuvo, kad ją šalintume iš partijos“, – sakė R.Karbauskis, pridūręs, kad tai jos sprendimas.

„Mes pareiškimo dar neturime, tiesiog situacija klostosi taip, kad tas pareiškimas turi būti, ir jis susijęs su tuo, kad ji tikrai neteisingai kaltinama tuo, kad turi kažkokių politinių interesų. Mes niekada jokiam kontekste nešnekėjom nei apie Europos Parlamento rinkimus, nei apie kitokius rinkimus“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

„Jei publikacijose nuolat kartojamas melas, kad žmogus išleidžia knygas dėl to, kad dalyvaus politikoje, atitinkamai tą melą vienu būdu įmanoma paneigti – pasitraukti iš politikos ir parodyti, kad tai melas“, – klausiamas apie G.Kildišienės motyvus palikti partiją, sakė R.Karbauskis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų