Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Evelinos Aleliūnienės namų favoritai

Evelinos Aleliūnienės namų favoritai

Interjero dizainerė ir tinklaraščio e-interjeras.lt kūrėja Evelina Aleliūnienė prisipažįsta, kad sukurti norimą namų erdvę – pati sunkiausia misija. Idėjų ir įkvėpimo nuolat ieškanti moteris savo interjerą puošia paprastais, tačiau funkcionaliais ir jos profesiją atspindinčiais daiktais.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

1. Daiktų dėžutės

Kolekcionuoti įvairias daiktų dėžes – mano manija, kuri prasidėjo dar vaikystėje. Anksčiau kaupdavau net kartonines, likusias nuo išpakuotų siuntinių, o vėliau jas naudodavau dovanoms artimiesiems pakuoti. Dažnai naujomis dekoratyvinėmis dėžutėmis namai pasipildo po kelionių, atostogų. Daug kas klausia, ką į jas dėsiu. Iš tiesų dėžės niekada nebūna tuščios – juk tai estetiški dekoro objektai, į kuriuos telpa smulkūs, dažnai nenaudojami daiktai. Dėl to namai atrodo tvarkingesni.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

2. Metalinis rėmelis

Tokie rėmeliai dabar labai populiarūs. Šį įsigijau Vokietijoje, viešėdama pas savo sesę. Tai tikrai nebuvo daug investicijų pareikalavęs pirkinys, tačiau jis puikiai puošia darbo erdvę. Rėmelyje galiu kabinti viską: nuo kelionių prisiminimų, nuotraukų iki svarbių darbų raštelių.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

3. Interjero dizaino knygos ir žurnalai

Knygos ir įvairūs interjero žurnalai yra mano profesinio darbo dalis. Juose ieškau įkvėpimo, idėjų, naujienų. Visai neseniai pradėjau kaupti interjero dizaino žurnalus, įsigytus atostogaujant užsienyje. Pastebėję šią naują mano aistrą, draugai dažnai dovanų parveža įdomių leidinių. Vienas iš jų pas mane atkeliavo net iš Australijos!

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

4. Dekoratyvinės pagalvėlės

Šias pagalvėles gavau dovanų iš savo sesers. Su jomis susijęs smagus prisiminimas: paruošusi tinklaraščio skaitytojams rekomendacijas, iš parduotuvės „H&M Home“ pati net tris gavau dovanų gimtadienio proga! Man tai – be galo linksma istorija ir kartu žinojimas, kad artimieji, skaitydami mano straipsnius, mato, ką kiekviena proga gali padovanoti. Pagalvėles labai mėgstu ir skatinu jomis puošti namus. Tai funkcionalūs daiktai, kuriuos lengva prižiūrėti, o keičiant užvalkalus įmanoma greitai pakeisti ir interjero atmosferą.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

5. Valgomojo aksesuarai

Jau kurį laiką negaliu atsispirti įvairiems indams, stalo įrankiams ir kitiems valgomojo reikmenims. Jų įsigyti mėgstu tiek Lietuvoje, tiek atostogaudama kitose šalyse. Vieni svarbiausių turimų puodelių buvo įsigyti Vokietijoje, o apie „Lipdau“ šaukštelį jau gana seniai svajojau, tad vyras per Kalėdas šį norą išpildė.

6. Kilimas

Šį kilimą gavau dovanų iš 1000-welcomes.com parduotuvės įkūrėjos. Tai tikriausiai autentiškiausias ir mano širdžiai mieliausias daiktas. Be galo minkštas ir jaukus rankų darbo kilimas iš Maroko visai neseniai atsirado mano namuose, bet jau tapo vienu iš svarbiausių akcentų!

7. Paveikslai

Paveikslą su persikais gavau dovanų iš salono „Elegant Home“. Įsimylėjau jį iškart pamačiusi ir supratau, kaip puikiai čia kabėdamas atrodys. Kitas kūrinys – tėčio darbas. Tai mano vyro stilizuotas portretas, surinktas iš kompiuterio detalių. Be galo originalus ir man brangus daiktas, puikiai papildantis interjero visumą.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

8. Interjero smulkmenos

Save laikau paprastu žmogumi, kurio erdvėje yra įvairių daiktų, tačiau pirmenybę teikiu funkcionalumui. Visada žavi mielos, su mano profesija susijusios smulkmenos ir kiti interjerą puošiantys aksesuarai. Kaip ir šios mielos mažos kėdutės, paukščių figūrėlės ar įvairios vazos.

Agnės Vyšniauskaitės fotografija

Komentarai

  • Kiekvienas džiaugiasi pagal savo pajamas ir išprusimą.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų