EIKA namai Pilaitėje Karaliaučiaus kvartalas

EIKA namai Pilaitėje Karaliaučiaus kvartalas

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė EIKA NAMAI PILAITĖJE persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje. Kurkite savo namus įkvepiančioje vietoje.

PROJEKTO VALDYTOJAS

EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektus. Nuo 1993 m. įmonė pastatė daugiau nei 3 750 butų ir 320 tūkst. kv. metrų ploto pastatų ir yra 11 kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje.

Geriausiais tapę bendrovės projektai EIKA NAMAI PILAITĖJE Lietuvoje ir „Santariškių namai“ Baltijos šalyse.

APIE PROJEKTĄ

Pirmieji Karaliaučiaus kvartale – trys daugiabučiai namai su vaikų žaidimo aikštele ir aktyvaus poilsio zona vidiniame kieme. Šiuolaikinės statybos technologijos užtikrins aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių EIKA NAMAI PILAITĖJE Mažvydo kvartale.

PRANAŠUMAI

ĮKVEPIANTI APLINKA

Geriausias poilsis – gryname ore. Netoliese plyti miškelis, o per keliolika minučių pėsčiomis pasivaikščiodami pasieksite Gilužio ežero krantą ar Salotės paplūdimį. Surenkite čia pikniką, paskaitykite knygą arba sportuokite – įkvėpimą rasite čia pat, greta savo namų.

VISKAS VIENOJE VIETOJE

Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.

ŠILTI NAMAI

EIKA NAMAI PILAITĖJE – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius.

KOKYBIŠKAS BŪSTAS

EIKA NAMAI PILAITĖJE pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio. Jis ilgaamžis ir itin patvarus. Modernios technologijos užtikrina puikią garso izoliaciją, sienos tampa itin atsparios ugniai ir mechaniniams pažeidimams. Smarkiai sumažėja klaidų tikimybė statant, nes sienų blokai apšiltinami ir paruošiami montuoti jau gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkami.

EIKA VR

Apsižvalgykite butuose Karaliaučiaus kvartale ir išbandykite naujos kartos įrankį – EIKA VR. Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

VIETA MIESTE

Pilaitė, Vilnius

AUKŠTO PLANAS

Tipinis 4 aukšto planas

Išsirinkite savo svajonių namus

• 1 kamb. 30–40 m2
• 2 kamb. 40–52 m2
• 3 kamb. 57–65 m2

1 kamb. butas

2 kamb. butas

 

APDAILA, KOMUNIKACIJOS

LANGAI

Butuose sumontuoti kokybiški 6-ių kamerų plastikiniai langai su 2-ų kamerų stiklo paketais. Bent vienas langas kambaryje varstomas dviem kryptimis.

VIDAUS PERTVAROS

Buto vidaus pertvaros – 75 mm metalinis karkasas su baldų tvirtinimo jungtimis ir garso izoliacija, iš abiejų pusių padengtas vieno sluoksnio gipskartonio plokštėmis. Šis sprendinys pasirinktas, siekiant užtikrinti geresnę garso izoliaciją (net 59 dBA). Sulaikomas triukšmo lygis net 20 proc. geresnis nei mūrinės pertvaros atveju, tad galėsite džiaugtis tyla skirtingose buto erdvėse.

BALKONAI IR TERASOS

Butuose suprojektuoti jaukūs balkonai ir erdvios terasos. Čia puikiai tilps Jūsų poilsio krėslas ir staliukas rytiniam kavos puodeliui.

ŠILDYMAS

Name veikia centrinė kolektorinė šildymo sistema, prijungta prie miesto šilumos tinklų. Įrengta nuotolinė šilumos ir karšto vandens suvartojimo apskaita, kuri yra ne tik patogi, bet ir taupo laiką bei buto administravimo sąnaudas.

VĖDINIMAS

Butuose numatytas natūralus vėdinimas. Vonios kambaryje ir virtuvėje bus įrengti atskiri ventiliacijos kanalai.

VANDENTIEKIS

Kiekvieno buto sanitariniame mazge įrengiama kolektorinė dėžutė, iš kurios nutiesti vandentiekio vamzdžiai iki santechnikos prietaisų montavimo vietos. Kad jaustumėtės saugūs, grindyse nėra vamzdžių jungčių, kurios dažnai tampa avarijų priežastimi.

VĖDINIMAS

Butuose numatytas natūralus vėdinimas: vonios kambaryje ir virtuvėje orui ištraukti suprojektuoti atskiri ventiliacijos kanalai. Gyventojai turi galimybę įsirengti rekuperacijos sistemą.

IŠORĖS SIENOS

EIKA NAMAI PILAITĖJE statomi iš šiuolaikinių trisluoksnių gelžbetonio plokščių su šilumos izoliacija, kurios ne tik yra ilgaamžės ir itin patvarios, bet ir veikia kaip šilumos rinkiklis. Be to, gelžbetonis suteikia didesnį atsparumą ugniai ir užtikrina mažesnį garso pralaidumą. Ši technologija užtikrina pastato kokybę, sumažina tikimybę suklysti statant, nes sienos su izoliacine medžiaga paruošiamos jau gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkamos.

INDIVIDUALI BŪSTO APDAILA

Pagal kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Profesionalaus dizainerio konsultacija, brėžinių parengimas, laiko ir išlaidų valdymas, greitas įrengimas, nuolaidos kokybiškoms medžiagoms, užtikrinta darbų kokybė, atliktų darbų garantijos, sutaupytas laikas!
Daugiau apie individualią apdailą – www.eika.lt.

BUTŲ KAINOS

Nuo 1 245 € už 1 m2

ŠILDYMO KAINA

EIKA NAMAI PILAITĖJE gyventojai džiaugiasi ne tik šiltu būstu, bet ir pigiu šildymu. Vidutinė šildymo kaina čia 0,44 € už 1 m2 per mėnesį (2015–2016 m. šildymo sezono duomenimis, namai M. Mažvydo g. 7, 10, 12, 14, Priegliaus g. 3, 5, 8 ir Nidos g. 1, 5, Vilnius)

Energinio naudingumo klasė B

KONTAKTAI

Augustas Kirdeikis
Tel.: +370 620 95 342
El. p.: augustas@eika.lt

WWW.EIKANAMAIPILAITEJE.LT

Komentarai

  • Laba diena, domimės dviejų kambarių butu Pilaitėje, Karaliaučiaus kvartale arba kur kitur, bet Eikos statybos. Svarbi lokacija (kad būtų šalia ežero, pušyno : -)) iki 70 000 eurų, 40 m2. Nenorime buto šiaurinėje pusėje, taip pat pirmajame ir paskutiniame namo aukštuose. Lauksime atsakymo, tel. nr. 869410936. Gero vakaro Andra Jakštaitė.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų