Kilimų tendencijos (gamintojų nuotr.)

Daugiau gyvybės grindims – naujausios kilimų tendencijos

Daugiau gyvybės grindims – naujausios kilimų tendencijos

 Ši informacija pirmiausia skirta tiems, kurie atsisako spalvingiausio ir jaukiausio namų daikto – kilimo. Nepriimkite tokio sprendimo skubotai – sako specialistai. Juk dabar kilimai išgyvena renesansą. Susipažinkite su naujausiomis tendencijomis, kuriose tiesiog apstu ryškiausių spalvų. Jei nuo pasiūlos ima suktis galva, tinkamai pasirinkti padės interjero studijos IDAS dizainerė ir architektė Vaida Kandratavičiūtė.

Nedideli kilimėliai dažniausiai tinka proporcingoms erdvėms dekoruoti, suteikti jaukumo. Jų ypač reikia buduarui ar nedideliam vonios kambariui. Tokie kilimai puikiai optiškai skiria tam tikras didesnės erdvės zonas, pavyzdžiui, pabrėžia jaukų fotelį, skirtą skaityti.

Gamintojo nuotr.

Kilimas JŪROS GELMĖS
Gamintojas ECOLINUM
Kaina derinama individualiai
www.ecolinum.lt

Kilimas gali atgimti ir meno kūrinio amplua. Tapybiški potėpiai, geometriniai raštai, sukeliantys optinės iliuzijos įspūdį, gali tapti kulminacine interjero ašimi, nelygu, kokią nuotaiką norime sukurti. Pavyzdžiui, abstrakti tapyba pagal kontrasto principą suteiks eklektikos klasikiniam interjerui, o ryškių spalvų raštai ar realistiniai motyvai išskirtinės nuotaikos pripildys neutralų interjerą, kuris adaptuosis ir kis emociškai kiekvieną kartą seną kilimą pakeitus nauju. Tai tik įrodo, kad kilimas yra svarbus namų elementas.

Gamintojo nuotr.

Kilimas FOOLS PARADISE
Gamintojas MOOOI
2 249 Eur
Salonas SIMETRIA

Gamta yra didžioji menininkų įkvėpėja. Nesvarbu, ar motyvai realistiniai (jūros, kopų, medžių lapijos ir džiunglių gėlių žiedų vaizdai), ar tik abstraktūs. Gamtos spalvos visuomet pirmiausiai trauks dėmesį. Kinta tik motyvų išraiškos mados ir tendencijos, o inspiracija išlieka ta pati. Natūralios organiškos formos ir gamtos spalvos yra vienos iš dažniausių pasirenkamų dekoruojant erdves. Jos suteikia natūralumo, jaukumo skirtingų stilių interjerams.

Gamintojo nuotr.

Kilimų kolekcija PESTIZALES
Gamintojas ALEXANDRA KEHAYOGLOU
Kaina derinama individualiai
alexandrakehayoglou.com

Skirtingos tekstūros suteikia daugiau meninio pasirinkimo laisvės. Pavyzdžiui, galime naudoti tik vieną spalvą, bet labai kontrastingas tekstūras (skirtingo gylio, aukščio, mastelio). Kilimas atrodys gyvybingas, sugers šešėlius ir suteiks aplinkai išskirtinumo. Žinoma, tekstūromis tinka ir pabrėžti, dar labiau sustiprinti interjero spalvas. Nepamirškime, kad gilių tekstūrų kilimus galime ne tik guldyti ant grindų, bet ir eksponuoti ant sienų. Pastaruoju metu tai vis labiau pastebima naujausiose interjero dizaino tendencijose.

 

Gamintojo nuotr.

Kilimas URBANISTINIS PEIZAŽAS
Gamintojas ECOLINUM
Kaina derinama individualiai
www.ecolinum.lt

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų