(15min.lt nuotr.)

D. Šakalienės dėka socialdemokratai skelbia turintys frakciją

D. Šakalienės dėka socialdemokratai skelbia turintys frakciją

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) skelbia sukūrusi frakciją Seime – trūkstamu septintu jos nariu pasikvietė buvusią „valstietę“ ir liberalę Dovilę Šakalienę.

„Labai džiaugiuosi, kad Dovilė sutiko kartu imtis iššūkio formuoti tikrąją socialdemokratinę politiką ir prisijungia prie atsinaujinančios mūsų frakcijos Seime. Padarę sunkius sprendimus mes pagaliau galėjome pasikviesti žmogų, kurio ekspertines žinias ir didžiulį įdirbį man asmeniškai ir partijai svarbiose srityse labai vertiname“, – partijos paskelbtame pranešime teigia LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

D. Šakalienė savo ruožtu teigia iš opozicijos pasitraukusių socialdemokratų veiksmų supratusi, „kad teiginiai apie atsinaujinimą nėra tušti žodžiai“, todėl galinti pasitikėti „susitarimu, kad sritys, kurioms aš skiriu visas savo jėgas ir žinias, partijai bus prioritetinės“.

„Su Gintautu visuomet vienodai matėme tikrosios šeimos politikos – prieinamų, kokybiškų paslaugų ir pagalbos visoms šeimoms – poreikį, būtinybę investuoti į visų rūšių smurto mažinimą, pagarba žmogaus orumui paremtą psichikos sveikatos priežiūrą, todėl matydama jo lyderystę reformuojant – o iš tiesų pirmą kartą Lietuvoje kuriant tikrą socialdemokratinę politiką, ryžtuosi dirbti kartu“, – pranešime cituojama D. Šakalienė.

Pirmą kartą Lietuvoje kuriant tikrą socialdemokratinę politiką, ryžtuosi dirbti kartu.

Su pačia D. Šakaliene BNS pirmadienio rytą susisiekti nepavyko.

Liberalų sąjūdžio frakcijos, kuriai šiuo metu priklauso D. Šakalienė, seniūnas Eugenijus Gentvilas BNS sakė neturintis jos pareiškimo dėl pasitraukimo iš frakcijos, apie jos posūkį į socialdemokratiją žinantis ne tiesiogiai iš parlamentarės, o „girdėjo nuogirdas“.

Kaip skelbia LSDP, prisijungus naujai narei, frakciją Seime sudarys septyni parlamentarai: D. Šakalienė, Juozas Olekas, Julius Sabatauskas, Algirdas Sysas, Rasa Budbergytė, Raminta Popovienė, Algimantas Salamakinas. Frakcijos seniūnu išrinktas J. Olekas, seniūno pavaduotoju – J. Sabatauskas.

Anot pranešimo, pirmadienį Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui taip pat įteiktas pareiškimas, kad LSDP frakcija yra opozicinė frakcija parlamente.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų