Organizatoriai

Būsto atnaujinimui – paskola be turto įkeitimo

Būsto atnaujinimui – paskola be turto įkeitimo

Norint atnaujinti gyvenamąjį būstą ar esant būtinybei atlikti tam tikrus remonto darbus, specialistai rekomenduoja sudaryti jų sąrašą kartu su reikiamais įsigyti daiktais kaip baldai, buitinės technikos prietaisai ar namų dekoravimo elementai. Tikslus daiktų, reikiamų atlikti remonto darbų sąrašas leidžia pasidomėti jų kainomis bei preliminariai paskaičiuoti, kiek kainuos būsto atnaujinimas ir nuspręsti, ar turimų santaupų pakanka, ar dalį sumos reikės pasiskolinti. Vartotojų patogumui paskolų bankas suteikia galimybę gauti paskolą be turto įkeitimo ar pradinio įnašo, o gautus pinigus panaudoti namų remonto darbams, juos atliekančių darbuotojų užmokesčiams, brangesniems pirkiniams, susijusiais su namų interjero dekoravimu ar baldams, buitinės technikos prietaisams, kurie neatsiejami nuo kiekvieno iš mūsų namų. Kreipkitės čia ir sužinosite daugiau informacijos apie paskolas, jų tipus, sąlygas bei reikalavimus paraiškų teikėjams.

Tam, kad būtų atnaujinti namai, ne visuomet gali prireikti naujų baldų. Kartais kambario akcentu tampa paveikslas, kilimas ar naujas veidrodis. Pritrūkus idėjų, kokiomis priemonėmis atnaujinti būstą, visuomet galima konsultuotis su interjero dizaineriais, kurie, atsižvelgę į turimą biudžetą, rekomenduoja geriausius namų atnaujinimo sprendimus. Pastebima tendencija, jog vis daugiau šeimų įrengia ar atnaujina namus, pasirinkdami modernų, šiuolaikišką stilių. Taip pat populiaru modernius namų interjero elementus derinti kartu su klasikinio stiliaus. Ryškesnės spalvos baldas ar sieną puošiantis paveikslas gali ypač pagyvinti bendrą patalpų vaizdą. Dideli masyvūs veidrodžiai, rėmai kartu su šeimos nuotraukomis jame, stilingos, ryškiaspalvės rankų darbo pagalvėlės bet kokiam būsto kambariui suteiks gyvumo bei jaukumo.

Siekiant atnaujinti vaikų kambarį, interjero dizaineriai pataria rinktis besitransformuojančius baldus, kurie gali tapti ilgesniais ar erdvesniais. Mažiesiems greitai augant, tokie baldai yra ypač praktiški ir funkcionalūs. Taip pat rekomenduojama rinktis ryškių spalvų baldus ir interjero elementus, kurie vaikų kambariui suteiktų žaismingumo, lavintų vaizduotę. Dviaukštė lova tampa ypač funkcionaliu ir erdvės kambaryje sutaupančiu elementu, todėl vaikams gyvenant ne ypač dideliame kambaryje, šis pasirinkimas daugeliu atvejų tampa optimaliu sprendimu. Dera paminėti, jog vaikų kambario atnaujinimui patariama nesirinkti baldų ar interjero elementų, kurie būtų aštrūs ir galėtų tapti netyčine vaiko susižeidimo priežastimi, todėl tėveliai turėtų į tai atkreipti dėmesį.

Paskola be turto įkeitimo suteikia galimybę ne tik įsigyti būsto atnaujinimui reikalingus elementus, bet ir atlikti nedidelius remonto darbus, kurie namams suteiks naujų spalvų. Tai gali būti sienų perdažymas, naujų tapetų klijavimas ir pan. O kartais tam, kad būtų atnaujinti namai, tereikia perstatyti baldus, atrasti jiems naujas vietas, o kambario akcentu tokiu atveju gali tapti kokybiškas kilimas. Pastebima, jog prieš žiemos sezoną daugelis šeimų susirūpina tinkama būsto šiluma. Keičiami langai, atliekamos apšiltinimo procedūros ar renovuojama šildymo sistema. Neturint pakankamo santaupų kiekio šiems darbams atlikti, sprendimu taip pat gali tapti paskola. Patobulinta šildymo sistema, langų, durų ar namo stogo keitimas ne tik atnaujina namus, bet ir suteikia jiems ekonomiškumo.

Kadangi bet kokia paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį reikės laiku vykdyti, prieš priimant sprendimą skolintis būsto atnaujinimui, patariama kartu su specialistu ypač gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Paskola neturi tapti našta ar galvos skausmu, o pagal asmenines galimybes paskaičiuotas finansavimo dydis gali įgyvendinti idėją atnaujinti namus greitai ir kokybiškai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų