Vaikai pavojaus išvengė

Užsiliepsnojus javų laukui medikų pagalbos prireikė ūkininko anūkei.

ugniagesiai-dega-žolė-800x445

Asociatyvi nuotr.

 

Trečiadienio pavakarę apie 17 valandą Panevėžio apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą pasiekė pranešimas, kad Krekenavos seniūnijos Žibartonių kaime dega javų laukas. Į įvykio vietą atvykus ugniagesiaims  javai jau degė atvira liepsna. Gaisras užgesintas be papildomos pagalbos, nors ji ir buvo iškviesta. Gaisro metu išdegė apie 2,5 ha javų lauko.

Netrukus į Žibartonius buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai, nes bloga buvo pasidarę javų lauko savininko anūkei. Apžiūrėjus pacientę paaiškėjo, jog dūmais mergaitė neapsinuodijusi, tik labai išsigandusi.

Pavojus  buvo kilęs ir maždaug pusantrų metų vaikui Miežiškiuose. Gelbėtojai gavo pranešimą, kad mažametė mergaitė namuose užsirakino duris iš vidaus ir niekas negali patekti į vidų. Gelbėtojai į butą pateko pro langą ir buto duris atrakino.

SEKUNDĖS inf.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto