Gruodžio 6 dieną Panevėžio futbolo akademijos manieže (Elektronikos g. 1F) vyko tarptautinis 2003 m. gimusių berniukų mažojo futbolo 6 prieš 6 turnyras. Čia dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius.
A pogrupyje varžėsi Kėdainių FK „Nevėžis“, Vilniaus FM „Žaibas“, Jelgava (Latvija), Panevėžio FA-1.
B pogrupyje kovojo FK „Garliava“, Vilniaus FA „Žalgirietis“, Šiaulių FA, Panevėžio FA-2. Komandos žaidė vieną kėlinį po 22 minutes.
Pogrupiuose pirmas dvi vietas užėmusios komandos stojo į kovą dėl medalių ir 1-4 vietų, o trečias ir ketvirtas vietas grupėse užėmusios komandos turnyrą tęsė dėl 5-8 vietų.
Trenerio Lino Niurkos treniruojamos Panevėžio FA komandos pogrupiuose užėmė atitinkamai pirmą (Panevėžio FA-1) ir trečią (Panevėžio FA-2) vietas. Panevėžiečių antroji komanda toliau žaidė dėl 5-8 vietų ir galutinėje turnyro lentelėje užėmė 7 vietą.
Kur kas geriau sekėsi Panevėžio FA-1 komandai, kuri turnyre iškovojo antrą vietą tik dėl prastesnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.
Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, geriausi komandų žaidėjai asmeniniais prizais.
Geriausi komandų žaidėjai: Matas Petkevičius (Kėdainių „Nevėžis“), Domantas Jovaiša (Šiaulių FA), Evaldas Urmonas („Garliava“), Gustas Žederštreimas (Panevėžio FA-1), Danas Šimkevičius (Panevėžio FA-2).
Tik viena nesėkmė
Praėjusį sekmadienį, gruodžio 7-ąją, Panevėžio futbolo akademijos manieže prakaitą liejo 2002-ųjų metų gimimo berniukai.
Tarptautiniame mažojo futbolo 6 prieš 6 turnyre dalyvavo 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius.
Į A pogrupį pateko: Vilniaus FA „Žalgirietis-2“, Rezeknė-1, Šiaulių SVM „Šiauliai“, Daugpilio BFC „Daugava-2“, Panevėžio FA-1.
B pogrupyje žaidė Vilniaus FM „Žaibas“, Rezeknė-2, Vilniaus FA „Žalgirietis-1“, Daugpilio BFC „Daugava-1“, Panevėžio FA-2.
Komandos žaidė vieną kėlinį 18 minučių. Pogrupiuose pirmas dvi vietas užėmusios komandos kovojo dėl 1-4 vietų, trečias ir ketvirtas vietas užėmusios ekipos kovas tęsė dėl 5-8 vietų, o paskutines vietas pogrupiuose užėmusios komandos žaidė dėl 9-10 vietų.
Trenerio Juozo Aleksos treniruojamos Panevėžio FA komandos pogrupiuose užėmė atitinkamai pirmą (Panevėžio FA-1) ir ketvirtą (Panevėžio FA-2) vietas.
Panevėžiečių antroji komanda galutinėje turnyro lentelėje užėmė 8 vietą. Kur kas geriau sekėsi Panevėžio FA-1 futbolininkams, kurie turnyre pralaimėjo tik vienerias rungtynes Daugpilio „Daugava-1“ komandai ir tapo turnyro vicečempione.
Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, geriausi komandų žaidėjai asmeniniais prizais.
Geriausi komandų žaidėjai:
Denis Pavlovs (Daugpilio BFC „Daugava-1“)
Daniels Korsaks (Daugpilio BFC „Daugava-2“)
Aleksas Okolonč (Vilniaus FA „Žalgirietis-2“)
Romonas Kulišauskas (Vilniaus FM „Žaibas“)
Dovydas Jansonas (Šiaulių SVM „Šiauliai“)
Romans Sviklis (Rezeknė-1)
Žygimantas Baguška (Panevėžio FA-1)
Daniel Dragūnas (Panevėžio FA-2)
Motiejus Burba (Vilniaus FA „Žalgirietis-2“)
Eduards Daškevičs (Daugpilio BFC „Daugava-1“).









