Balandžio mėnuo – puikus metas pradėti bėgimo sezoną arba jau ir patikrinti savo jėgas po pirmųjų treniruočių savaičių.
Šį šeštadienį, balandžio 19 dieną, Panevėžyje, miesto širdyje Senvagėje, bus duotas startas tradicinio 46-o „Senvagės“ bėgimo startas. Čia panevėžiečiai greitį ir ištvermę galės išmėginti 1, 2, 3 ar 10 kilometrų trasose.
12 val. startuos gimusieji 2001 metais ir jaunesni, kurie varžysis 1 km trasoje.
12.15 val. tokio pat nuotolio distanciją sieks įveikti 1999–2000 metais gimę jaunuoliai.
12.30 val. bus duotas startas 1997–1998 metais gimusiesiems, kurie bėgs 2 km.
12.50 val. gimusieji 1996 m. ir vyresni varžysis 3 km trasoje.
Į ilgiausios 10 km distancijos startą sportininkai stos 13.10 val. Trasa drieksis dviračių taku iki Savitiškio g. tilto ir atgal į miesto centrą. Finišas taip pat numatytas Senvagėje.
„Tai vienas pirmųjų pavasario bėgimo renginių Lietuvoje. Puiki proga įvertinti savo jėgas sezono pradžioje, kad vėlų rudenį būtų galima palyginti metų progresą“, – kalbėjo vienas renginio organizatorių, lengvosios atletikos treneris, 1996 m. Atlantos olimpinių žaidynių maratono dalyvis Pavelas Fedorenka. Planuojama, kad varžybose iš viso dalyvaus per 300 bėgimo entuziastų.
Šis Panevėžyje vyksiantis renginys yra įtrauktas į Lietuvos mėgėjų asociacijos bėgimo taurės varžybas bei yra vienas iš „Saucony“ taurės etapų. Tai garantuoja, kad į mūsų miestą atvyks išties pajėgūs bėgikai iš visos Lietuvos.
Registracija renginio dieną, šeštadienį, prasidės nuo 9 val. ryto lengvosios atletikos manieže. Galima iš anksto registruotis svetainėje www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2014034.
Numeriai ir laiko fiksavimo davikliai išduodami balandžio 19 d. varžybų centre šalia Aleksandro paminklo, Elektros g. Šį bėgimą organizuoja Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras bei sporto klubas „Greitas spurtas“.
Parengė L. JOCIUS
Organizatorių nuotrauka






