Panevėžyje vandalų taikiniu tapo automobilių stovėjimo mokėjimo aparatas.
Trečiadienį, apie 13.24 val., policija sulaukė pranešimo apie Smėlynės gatvėje apgadintą parkomatą.
Pareigūnams pranešta, kad sugadintas bendrovės „Panevėžio būstas“ prižiūrimas aparatas.
Pirminiais duomenimis, padaryta turtinė žala siekia apie 2 tūkst. eurų.
Kas ir kokiomis aplinkybėmis apgadino mokėjimo aparatą, aiškinasi policija.
Dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Bendrinti šį straipsnį







