Rankininkai nugalėjo Kipro komandą

ELTA

2010 metų Europos vyrų rankinio čempionato atrankos varžybų VII grupės rungtynėse užvakar Lietuvos rinktinė Utenoje 26:22 (15:9) įveikė autsaiderius Kipro rankininkus.

Migliaus Astrausko treniruojamai mūsų šalies komandai 8 įvarčius pelnė Augustas Strazdas, 5 – Robertas Švedas.

Rungtynių pradžioje lietuviai pirmavo (3:0, 5:1). 39-ą minutę Kipro komanda sumažino skirtumą (13:17), o likus žaisti 4 min. 40 sek. lietuviai pirmavo jau tik trijų įvarčių skirtumu – 23:20.

Lietuvos rinktinė, po 6 rungtynių turinti 6 taškus, VII grupėje užima ketvirtąją vietą ir praktiškai nebeturi galimybių patekti į finalinį etapą.

Lietuviai birželio 17 dieną svečiuose žais su Ispanijos ekipa, o birželio 21 dieną Šiauliuose susitiks su ukrainiečiais. Kelialapius į finalinį etapą iškovos dvi geriausios komandos.

Platinti, skelbti, kopijuoti ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto