Nepaisant prasto pasaulio vicečempionės Prancūzijos rinktinės pasirodymo Europos futbolo čempionate, vykusiame Austrijoje ir Šveicarijoje, Raymondas Domenechas išsaugojo nacionalinės komandos trenerio postą.
Kaip paskelbė Prancūzijos futbolo federacijos (FFF) prezidentas Jeanas Pierre’as Escalettesas, už tai, kad treneris liktų savo poste, balsavo 18 iš 19 FFF tarybos narių. Tačiau siekiant pagerinti rinktinės žaidimą prieš rugsėjį prasidėsiančias 2010 metų pasaulio čempionato atrankos varžybas 56-erių strategui buvo nustatytos griežtos sąlygos – treneriui liepta visą savo dėmesį skirti darbui aikštėje.
FFF vadovas J.P.Escalettesas liko nepatenkintas per daug suasmenintu trenerio bendravimu ir sprendimu įkurdinti komandą atokioje pilyje, izoliuoti ją nuo gerbėjų ir žiniasklaidos.
Prancūzijos rinktinė iš „Euro 2008“ pasitraukė po grupės varžybų. Pirmajame čempionato etape prancūzai vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis, o du mačus pralaimėjo. Jie pelnė vos vieną įvartį, o praleido net šešis.
R.Domenecho darbą rengiantis 2010 metų pasaulio pirmenybių atrankos varžyboms prižiūrėti bei komandos pažangai įvertinti įsteigtas specialus komitetas. Jį sudarys FFF ir Prancūzijos futbolo lygos prezidentai, pats R.Domenechas, federacijos techninis direktorius Gerardas Houllieris ir dar keli profesionalaus futbolo pasaulio atstovai.
„SEKUNDĖS“ INF.




